Klīnika Piramīda - Semināru cikls sievietēm “Intīmais fitness” | Ginekologi Rīgā | Grūtniecība | Analīzes | Veselības pārbaude

Semināru cikls sievietēm “Intīmais fitness”

Cienītās, dāmas!

Arī jaunajā gadā priecēsim Jūs ar sievišķības attīstošo semināru ciklu sievietēm.

Klīnika Piramīda, sadarbojoties ar Janu Paegli, kas ir starptautiski atzīta iegurņa pamatnes un intīmās muskulatūras fitnesa programmas autore, piedāvā jums unikālu iespēju celt savu kā sievietes pašapziņu: iepazīt un uzlabot savu seksualitāti, seksuālo dzīvi, uzlabot mazā iegurņa orgānu stāvokli, veikt profilaksi dzimumorgānu noslīdēšanai, urīna nesaturēšanai, veicināt sievišķo hormonu izstrādi,  praktiskajā semināru ciklā sievietēm “INTĪMAIS FITNESS”.

Ar semināra atsauksmēm aicinām iepazīties šeit: http://www.intimais-fitness.lv/pelvic-fitness-intim/atsauksmes/

Semināram pieteikties šeit: http://www.intimais-fitness.lv/

Uz teorētisko un praktisko apmācības kursu aicināta jebkura sieviete, bet īpaši tās, kuras cieš no dzimumvēsuma, dzimumorgānu noslīdējumiem, urīna nesaturēšanas, hemoroīdiem un sāpīgām menstruācijām.

Praktiskais seminārs notiks Klīnikā Piramīda, Kalnciema ielā 27, Rīga

20.01.2017. piektdien, plkst. 17:00-21:00 TEORIJA
21.01.2017. sestdien, plkst. 13:00-18:00 PRAKSE 1
28.01.2017. sestdien, plkst. 13:00-18:00 PRAKSE 2

11.02.2017. sestdien, plkst. 13:00-18:00 PRAKSE 3

Pieteikšanās semināram un sīkāka informācija:www.intimais-fitness.lv

20.01.2017. plkst. 17:00-21:00.
TEORIJA: Iegurņa pamatnes muskulatūra un tās nozīme sievietes dzīvē. Intīmais fitness.

Programmā:

 • mazā iegurņa anatomija – iegurņa pamatnes muskuļi, maksts kanāla muskulatūra, iegurņa kauli, to funkcijas ikdienā, dzimumdzīvē, dzemdībās;
 • reproduktīvo orgānu veselība mijiedarbībā ar sievietes psihoemocionālo stāvokli;
 • kāpēc iegurņa pamatnes muskuļu treniņi ir profilakse urīna nesaturēšanai, maksts sieniņu un dzemdes noslīdējumiem, hemoroīdiem, sāpīgām mēnešreizēm;
 • iegurņa pamatnes muskuļu nozīme dzimumattiecībās;
 • iegurņa pamatnes muskulatūras ietekme uz sievietes libido, orgasmu veidi, kurus iedarbina attīstīta iegurņa pamatnes muskulatūra;
 • sievietes un vīrieša fizioloģiskās vajadzības dzimumattiecībās;
 • skaidrojums par mūsdienās Eiropā pieejamiem intīmajiem trenažieriem un skolām, spēļmantiņām pieaugušajiem, to efektivitāti;
 • trenažiera nozīme intīmo muskuļu attīstībā;
 • iespējamais progress apmācībā: minimālā programma un maksimālā programma.
 • jautājumi un atbildes.

Lai sieviete varētu veiksmīgi aktivizēt iegurņa pamatnes muskulatūru, viņai ir skaidri jāapzinās, kā izskatās un darbojas muskulatūra mazajā iegurnī, kā arī kādi orgāni tajā atrodas un kā šīs kustības tos ietekmē. Pareiza vizualizācija ir 50% panākumi turpmākajiem treniņiem.

MAKSA PAR SEMINĀRU: 29,00 EUR

21.01.2017. plkst. 13:00 – 18:00.
PRAKSE 1

Šī semināra/prakses vielu iespējams apgūt gan ar, gan bez trenažieri. Ja izvēlēsieties semināra saturu apgūt bez trenažiera, jūs iemācīsieties efektīvi aktivizēt iegurņa pamatnes muskulatūru (IPM). Ja izvēlēsieties vingrot ar trenažieri, tad paralēli IPM attīstībai tiek maigi masēta un attīstīta maksts muskulatūra, kā arī noslīdējumu gadījumos maksts sieniņas, urīnpūslis, dzemdes kakls tiek novietoti anatomiski pareizajā vietā.

Programmā:

 • vingrojumi iegurņa pamatnes muskulatūras apzināšanai un pareizai aktivizēšanai;
 • vingrojumi iegurņa kaulu atbrīvošanai;
 • pamata vingrojumu apgūšana dinamikas režīmā;
 • elpošanas tehnikas;
 • manuālās tehnikas;
 • instrukciju par trenažiera lietošanu;
 • pirmais treniņš ar trenažieri.

IZDALES MATERIĀLS: treniņu programma iesācējām pirmajam mēnesim un instrukciju par pareizu trenažiera lietošanu.

PAPILDUS BONUSI: nepieciešamības gadījumā iespēja saņemt konsultāciju par vingrojumiem vai vingrojumu izpildi skypā mēnesi pēc semināra apmeklēšanas.

Iespēja pievienoties Face Book slēgtajai grupai, kurā arī turpmāk būs iespēja uzdot jautājumus pasnidzējai un saņemt motivāciju un iedvesmu jaunu vingrojumu vai tehniku izpildei.

LĪDZI ŅEMAMAIS: ērts treniņtērps no pēc iespējas vieglāka auduma biksēm, vingrošanas paklājiņš, mazs dvielītis personīgai higiēnai.

DALĪBA: I. PRAKSE bez trenažiera ir paredzēta sievietēm no 18 gadiem. I. PRAKSE ar trenažieri tikai sievietēm no 18, kuras uzsākušas dzimumdzīvi.

AR TRENAŽIERI NEDRĪKST VINGROT: grūtniecības laikā; mēnešreižu laikā (bet mēnešreižu laikā drīkst vingrot bez trenažiera; ja ir hroniskas saslimšanas akūtā stadijā: ja ir ļaundabīgi veidojumi, ja pēdējos 3 mēnešus ir bijušas operācijas; ja ir seksuāli transmisīvās slimības vai ir citi iemesli un ārsts ir aizliedzis fizisku slodzi vai dzimumaktu. Neskaidrību gadījumā, pirms treniņu uzsākšanas, vēršaties pie sava ginekologa!

MAKSA PAR SEMINĀRU: 68,00 EUR

28.01.2017. plkst.13:00-18:00.
PRAKSE 2

Priekšnosacījums dalībai PRAKSE II ir dalība teorētiskajā nodarbībā un PRAKSE I.

Šis seminārs paredzēts dalībniecēm, kuras izgājušas PRAKSE I semināru un vismaz nedēļu trenējušās patstāvīgi. Patstāvīgi treniņi ir nepieciešami, lai dalībniecei būtu  minimāls progress, kā arī sākuma līmeņa vingrojumus dalībniece spētu izpildīt automātiski, bez īpašas piepūles.

Programmā:

 • jautājumi un atbildes par individuālās prakses laikā radušajiem jautājumiem;
 • vingrojumi iegurņa pamatnes muskulatūras intensīvai attīstīšanai;
 • pamata vingrojumu apgūšana dinamikas, statikas un stāvu režīmā;
 • vingrojumi iegurņa kaulu atbrīvošanai un lokanības attīstīšanai;
 • profilaktiskie vingrojumi urīna nesaturēšanai, dzemdes noslīdēšanai, hemoroīdiem, maksts sieniņu nostiprināšanai;
 • vingrojumi maksts kanāla savilkšanai visā garumā;
 • maksts kanāla dziļo muskuļu apzināšana un tehnikas to tonizēšanai;
 • elpošanas tehnikas maksts kanāla un dziļās muskulatūras aktivizēšanai;
 • atslābināšanās un atvēršanas vingrojumu apgūšana;
 • ieteikumi vingrojumu integrācijai ikdienā.

IZDALES MATERIĀLS: treniņu programma turpmākajiem mēnešiem.

LĪDZI ŅEMAMAIS: ērts treniņtērps no pēc iespējas vieglāka auduma biksēm, vingrošanas paklājiņš, mazs dvielītis personīgai higiēnai.

AR TRENAŽIERI NEDRĪKST VINGROT: grūtniecības laikā; mēnešreižu laikā (bet mēnešreižu laikā drīkst vingrot bez trenažiera); ja ir hroniskas saslimšanas akūtā stadijā: ja ir ļaundabīgi veidojumi, ja pēdējos 3 mēnešus ir bijušas operācijas; ja ir seksuāli transmisīvās slimības vai ir citi iemesli un ārsts ir aizliedzis fizisku slodzi vai dzimumaktu. Neskaidrību gadījumā, pirms treniņu uzsākšanas, vēršaties pie sava ginekologa!

MAKSA PAR SEMINĀRU: 68,00 EUR

11.02.2017. plkst. 13:00-18:00

PRAKSE 3

Intensīvs praktiskais seminārs ar autonomo trenažieri - PRAKSE III.

AKCENTS: gurnu kustības, dziļā elpošana, vēdera kustības un vilnis, ķermeņa vilnis, orgasma tehniku ABC.

Šajā seminārā sieviete apgūst tehnikas un vingrojumus, lai intensīvi un tajā pašā brīdī neredzami, spētu ikdienā darbināt iegurņa pamatnes muskulatūru, kā arī aktivizēt pavisam smalkus mehānismus ķermenī, kas iedarbina un tonizē muskulatūru.

ORGASMA ABC. Tām sievietēm, kuras apmeklē intīmo fitnesu, lai pilnveidotu un dažādotu savas pievilcības intīmos noslēpumus attiecībās, šīs seminārs ir kā DESERTS. Šī praktiskā semināra laikā sieviete apgūst zināšanas, lai dotos tālāk  ceļojumā, kas ved viņu pie sava ķermeņa sajušanas un savas seksualitātes dziļuma un spēka apzināšanas, mērķtiecīgi izmantojot jauniegūtās IPM kustības.

Elastīga un kustīga muskulatūra un iegurnis ir sievietes veselības, dzīvesprieka, laimes sajūtas un baudpilna seksa pamatā. Pastiprināta uzmanība tiks pievērsta gurnu un vēdera kustību tehnikām dzimumakta laikā. Apgūsim vilni ar vēderu; vilni ar ķermeni; elpošanu ar vēdera augšējo un apakšējo daļu, atvēršanas tehnikas, dziļo elpošanu, kas efektīvi iedarbina intīmo muskulatūru, kā arī, kā izmantot jauniegūtās iemaņas dzimumakta laikā tā, lai pāri atgrieztu medusmēneša sajūtās.

Šajā seminārā varat piedalīties arī bez trenažiera, tomēr priekšnosacījums dalībai III. praksē ir dalība iepriekšējos semināros.

Noslēdzot pirmo posmu = Teorija + PRAKSE 1 + PRAKSE 2+ PRAKSE 3, sieviete apgūst katrai sievietei nepieciešamās pamata iemaņas, lai sargātu un uzturētu savu veselību un partnerattiecības ģimenē.

Trenažiera starta komplekts nav iekļauts samaksā par semināru. Starta komplektā iekļauts: trenažieris (no med. lateksa), dezinfekcijas līdzeklis un medicīniskais lubrikants. MAKSA PAR STARTA KOMPLEKTU: 78,00 EUR

Seminārus vada Jana Paegle

Informācija par Janu Paegli: iegurņa pamatnes un intīmās muskulatūras fitnesa programmas autore, Krievijas Vumbuilding federācijas oficiālā instruktore Baltijas valstīs, sertificēta fitnesa instruktore (Berlīnes Sporta un veselības akadēmija), iegurņa pamatnes muskulatūras integrācija vēderdejās (Berlīne – Coco vēderdeju studija), Vidya yoga pasniedzēja (Eiropas Vidya Yogas centrs), Dabīga ģimenes plānošana (NFP), Sensiplan – dabīgas ģimenes plānošanas konsultante, apmācībā), Krīzes centra konsultante (Krīzes grūtniecības centrs).

Iegurņa pamatnes muskulatūras stāvoklis vistiešākā mērā ietekmē sievietes veselību, stāju, skaistumu, enerģiju un partnerattiecības. Vēl pāris gadus atpakaļ man šī ķermeņa zona bija tikpat sveša un neapzināta, kā sievietēm, kuras nāk pie manis uz semināriem un nodarbībām.

Šodien es nespēju vairs iedomāties, kā es varēju dzīvot bez šīm zināšanām. Apgūstot šīs iemaņas, visu iespējams mērīt PIRMS un PĒC. Tā vistiešākajā mērā ir dārgumu lāde, uz kuras mēs sēžam, tikai atslēga ir nolauzta un paslēpta.

Uzsākot treniņus, ķermenis saka paldies ar brīnišķīgu un enerģijas pilnu sava ķermeņa un pasaules izjūtu, kā arī harmoniskām attiecībām ģimenē un ar apkārtējiem.

Esmu pateicīga liktenim, ka esmu tur, kur es esmu, un ka manī ir saplūdušas zināšanas no fitnesa, veselības mācības, vēderdejām, vumbuildinga, vēdiskās filozofijas un jogas nozarēm, kā arī no manas personiskās pieredzes. Tajās es vēlos dalīties ar sievietēm, lai katra kļūtu īpaša, skaista un vesela.

Izstrādājot savu programmu, ņemu vērā abu – gan rietumu, gan austrumu efektīvākās tehnikas, par mērķi izvirzot – maigu, apzinātu, juteklisku un patīkamu procesu, iepazīstot un atdzīvinot snaudošos muskuļus iegurnī. Mans galvenais uzdevums ir un paliek, kalpot sievietēm un palīdzēt pamodināt “zelta muskulīšus” no miega, jo tieši tā šo stāvokli pirms sava centra apzināšanās var droši nosaukt.

Uz tikšanos seminārā!