Klīnika Piramīda - Pakalpojumi | Ginekologi Rīgā | Grūtniecība | Analīzes | Veselības pārbaude

Pakalpojumi

Sekojot jaunākajām tendencēm, klīnika vērš savu darbību uz laimīgu ģimenes dzīvi, piedāvājot konsultācijas ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Speciālisti ginekoloģijā un androloģijā sniedz iespēju par savu veselību pārliecināties abām ģimenes pusēm.

Modernās tehnoloģijas un radiologu pakalpojumi nodrošina iespēju gūt skaidrību par savu veselības stāvokli ātrāk, ērtāk un precīzāk. Papildus pieejamas arī vairākas analīzes, ieskaitot onkocitoloģisko analīzi sievietēm un spermogrammu vīriešiem.

Ginekoloģiskā masāža īpaši iesakāma sievietēm neauglības gadījumā, kā arī seksuālo problēmu risināšanā. To parasti nozīmē ginekologs pēc speciālu analīžu veikšanas.

Vizīte pie neirologa ieteicama dažādu neiroloģisku sāpju gadījumā. Papildus simptomi šādos gadījumos varētu būt galvas reiboņi, līdzsvara un kustību traucējumi.

Vairumā gadījumu dažāda rakstura sūdzības par krūtīm ir saistītas ar fizioloģiskām norisām sievietes organismā vai kādu no labdabīgām slimībām. Taču, lai pilnībā izslēgtu ļaundabīga audzēja iespējamību iesakām profilaktisko pārbaudi klīnikā „Piramīda” pie mūsu onkologa. Labāk lieku reizi izmeklēt, nekā palaist ko garām.

Dažādu endokrinoloģisku problēmu gadījumā, piemēram , vairogdziedzera disfunkcija un cukura diabēts, iesakām vizīti pie mūsu endokrinologa.