Klīnika Piramīda - Māra Zumente | Ginekologi Rīgā | Grūtniecība | Analīzes | Veselības pārbaude

Māra Zumente

Māra Zumente

Strādāju par ginekologu jau vairāk kā 20 gadus, bet jo ilgāk strādāju, jo vairāk saku „paldies” liktenim, ka izvēlējos tieši šo profesiju. Tā neļauj ne uz mirkli ieslīgt profesionālā rutīnā, liek pastāvīgi analizēt un mācīties no savas un citu kolēģu pieredzes. Katra jauna darba diena ir kā jauna grāmata, ko rakstu kopā ar savām pacientēm. Protams, gadās arī drūmas un skumjas lappuses, bet tādu noteikti nav tik daudz un dažreiz tieši no tām mēs visvairāk mācāmies.

Jau kā studente sāku īpaši mācīties un interesēties par neauglības terapiju. Manas skolotājas bijušas jau Aizsaulē esošas docente Ira Smilškalne un dr.Ingrīda Drulle. No 1992.gada strādāju Latvijas Ģimenes centrā, kā arī vēlāk klīnikā „EGV”, kurā apguvu ārpus-organisma apaugļošanas procedūras (IVF).

Šo gadu laikā esmu kļuvusi par īstu „ģimenes ārstu”- daudzās ģimenēs esmu ginekologs jau trīs paaudzēs, tāpēc nākas būt kompetentai sākot no bērnu ginekoloģijas līdz menopauzei.

Darbojos arī Latvijas un Eiropas Kontraceptoloģijas asociācijā, kā arī cenšos regulāri apmeklēt profesionālos kongresus un kursus ārzemēs.

Brīvajā laikā esmu laimīga būt kopā ar savu ģimeni, kurā bez divām meitām un vīra, noteikti pieskaitāms arī suns un kaķis. Patīk ceļot, ziemā slēpot, no agra pavasara līdz vēlam rudenim peldu ezerā, interesējos par jogu, astroloģiju, numeroloģiju un ticu, ka mēs tik daudz šajā pasaulē vēl nezinām, bet mums katram ir Savs Liktenis un tas mūs katru noliek īstajā vietā!