Klīnika Piramīda - Solveiga Hlevicka | Ginekologi Rīgā | Grūtniecība | Analīzes | Veselības pārbaude

Solveiga Hlevicka

Solveiga Hlevicka

Esmu sertificēta laboratorijas ārste. Laboratorijā strādāju 22 gadus. 15 gadus nostrādāju Rīgas 3. klīniskajā slimnīcā un poliklīnikā, kuras vēlāk mainīja statusu un nosaukumu. No 1998. gada aizgāju strādāt uz Valsts Ģimenes Veselības Centru, kurā specializējās neauglības ārstēšanā. Tad arī Tartu Universitātes Sieviešu klīnikā pie igauņu speciālistiem apguvu spermas analīžu veikšanu. Arī man tā bija jauna un ļoti interesanta sfēra. Gadu vēlāk mani uzaicināja strādāt par laboratorijas vadītāju Iļģuciema poliklīnikā, kur strādāju vēl šobrīd, un tas arī ir mans pamata darbs.

Paralēli šim darbam 2,5 gadus nostrādāju Ģimenes un seksuālo problēmu centrā, kurā arī specializējās neauglības ārstēšanā. 2003. gadā, kad likvidēja VĀVC, atnācu strādāt uz klīniku “Piramīda”. Arī šeit veicu spermas kvalitātes analīzes.

Es uzskatu, ka laboratoriskie izmeklējumi ir ļoti svarīgi jebkuras saslimšanas diagnostikā, reizēm pat noteicošie. Un man ir milzīgs gandarījums, ka arī es esmu palīdzējusi kādam pārim tikt pie ilgi gaidītā mazuļa.

Pats grūtākais ir pateikt pacientam, ka analīze ir slikta, jo nekad nevar zināt, kā tas tiks uzņemts. Bet es mierinu mūsu pacientus, ka pie mums klīnikā “Piramīda” ir labi speciālisti, pie kuriem izmeklēties tālāk un problēmas sekmīgi risināt.