Klīnika Piramīda - Par mums | Ginekologi Rīgā | Grūtniecība | Analīzes | Veselības pārbaude

Par mums

Laipni lūdzam Klīnikā Piramīda

Piramīda simbolizē augšupeju, drošību, stabilitāti un bezgalību. Tas ir cilvēces simbols, pēc kura tiecamies arī mēs.

Klīnika Piramīda darbu sāka 2003. gadā. Šo gadu laikā tā kļuvusi par iecienītu medicīnas iestādi, kurā savu veselību ir pārbaudījuši un atguvuši daudzi Latvijas un arī ārvalstu pacienti. Pateicoties klīnikas mediķu komandas darbam, daudzas ģimenes piepildījušas arī savu ilgi loloto sapni kļūt par vecākiem, jo Klīnika Piramīda specializējusies arī neauglības terapijā.

Mūsu darba galvenais mērķis ir palīdzēt mūsu klientiem klīnikā pārbaudīt savu veselību, izmantojot modernākās diagnostikas metodes ar augstas klases ultrasonogrāfijas un doplerogrāfijas iekārtām, izārstēties un atgūt dzīvesprieku, vienmēr pie mums jūtoties gaidītiem un novērtētiem.

Pateicoties sniegto medicīnas pakalpojumu daudzveidībai, kvalitātei un Klīnikas Piramīda reputācijai, pacientu skaits ir strauji pieaudzis, tāpēc kopš 2016.gada marta apmeklētājiem durvis vērusi klīnikas filiāle Rīgā, Kalnciema ielā 27.

Kalnciema kvartāls netika izvēlēts nejauši. Tā ir vieta, kur pilsētas vēsture, māksla un īpašā aura uzrunā ikvienu tās apmeklētāju.  Visus klīnikas speciālistus vieno centieni ārstēt klientus ar pēc iespējas dabīgākām metodēm, izmantojot gan klasiskās medicīnas, gan arī dažādus alternatīvus medicīnas novirzienus – ajūrvēda, osteopātija, osteorefleksoterapija, lietišķā kinezioloģija, aromaterapija un citus.

Mēs uzskatam, ka pareizi sabalansētas fiziskās aktivitātes un pacienta emocionālais stāvoklis ir labas veselības pamatā, tādēļ Klīnikā Piramīda Kalnciema ielā 27, vingrot ir aicināts ikviens. Piemērotāko vingrošanas veidu un pareizāko terapiju sadarbībā ar fizioterapeitiem palīdz rast neirologs-kineziologs, osteopāti un osteorefleksoterapeiti. Te pieejama ārstnieciskā vingrošana māmiņām ar bērniem jau no viena gada vecuma, grūtniecēm, bērniem, pensionāriem, pacientiem ar muguras un galvas sāpēm, jogas nodarbības (Hatka joga un joga muguras veselībai) un grupu vingrošana. Vingrošanu iespējams kombinēt arī ar klīnikā plaši pieejamo masāžu klāstu, kas mazinās sāpes un atslābinās muskuļus efektīvākai terapijai.

Mūsu speciālisti strādā visai ģimenei. Klīnikā ir pieejami dažāda profila speciālisti, ieskaitot speciālistus neauglības izmeklēšanā un ārstēšanā. Veicam spermogrammas un padziļinātu vīriešu veselības izmeklēšanu.Veicam vienlaicīgu kompleksu terapiju abiem partneriem, tādējādi labāk saprotot ārstēšanas taktiku un gaitu. Nepieciešamības gadījumā esam specializējušies arī ārpusķermeņa apaugļošanas operācijās . Klīnikas pastāvēšanas laikā jau ļoti daudzas ģimenes ir piepildījušas īstu ģimenisku laimi, sagaidot ilgi gaidītos bērniņus, par kuriem priecājamies arī mēs.

Klīnikā rūpējas ne tikai par topošajām māmiņām, kuras gaida mazuļus, bet arī rūpes par bērnu veselību klīnikā uzņēmušies ārsti pediatri, bērnu psihologi, psihoterapeiti, neirologi, audio-logopēds, bērnu ķirurgs un pusaudžu ginekologs.

Skaistumam, atslodzei un relaksācijai klīnikā pieejami arī kosmetologa un aromaterapeita sniegtie pakalpojumi, kas palīdz sakārtot domas un veicina atveseļošanos.

Mums ir svarīgi iedziļināties cēloņos, kas izraisa pašsajūtas pasliktināšanos un tādā veidā veicināt pacientu izpratni par savu ķermeni. Mēs kopā meklējam risinājumus un iespējas kā pacients var palīdzēt pats sev un tādēļ tuvākā nākotnē klīnikas kolektīvs piedāvās pacientiem apmeklēt diskusijas un lekcijas, kurās speciālisti dalīsies savās zināšanās un pieredzē.

Laipni gaidīti Klīnikas Piramīda filiālēs, kur Jūs sagaidīs mūsu zinošie un profesionālie speciālisti.