top of page
Logo_kodi_cut_new-page-001 (1).jpg

PAR MUMS

KLĪNIKA PIRAMĪDA – JŪSU ĢIMENES VESELĪBAI!

 

Klīnika Piramīda savu darbību uzsāka 2003. gadā. Šo gadu laikā ir izveidojies pastāvīgo klientu loks, kuri novērtē kvalificētos speciālistus un klīnikai raksturīgo patīkamo atmosfēru.

Visus pakalpojumus var saņemt klīnikas telpās Kalnciema ielā 27, Rīgā, atjaunotā vēsturiskā koka ēkā, kuras telpas ir pilnībā pārbūvētas klīnikas vajadzībām.

 

Klīnikas pirmsākumos specializējāmies neauglības diagnostikā un ārstēšanā gan vīriešiem, gan sievietēm. Šis darbs tiek turpināts. Tiek veikta padziļināta veselības izmeklēšana, kā arī kompleksa terapija abiem partneriem vienlaicīgi, sadarbojoties urologam, andrologam un ginekologiem. Šādā veidā efektīvāk nosakot ārstēšanas taktiku un gaitu. Nu jau ļoti daudzas Piramīdas klientu ģimenes ir sagaidījušas savus pirmdzimtos, un tagad jau visi kopā ierodas uz klīniku, veicot regulārās veselības pārbaudes, kā arī izmantojot masāžas pakalpojumus un piedaloties vingrošanas nodarbībās.

 

Klīnikā pieņem dažādu nozaru speciālisti -  ģimenes ārsts, neirologs, dermatologs-venerologs, ortomolekulārais speciālists . Pacientus konsultē arī fizioterapeiti, onkologs, kardiologi, traumatologi, ķirurgi, alergologs, psihoterapeits u.c.

Dienas stacionāra operācijas zālē veicam diagnostiskas un ārstnieciskas operācijas. Atvērtas dienas stacionāra palātas, kurās pacienti var uzturēties pēc operācijām vai infūzu (sistēmu) saņemšanas laikā.

 

Piedāvājam arī rehabilitācijas pakalpojumus- ārstniecisko vingrošanu - pieaugušajiem, bērniem, kā arī vecākiem kopā ar bērniem. Ārstnieciskā masāža, manuālā terapija, kas ietver arī lietišķo kinezioloģiju, osteorefleksoterapija.

 

Profilaktiskās medicīnas jomā piedāvājam uztura speciālista konsultācijas.

Pilnīgi jauns virziens klīnikas Piramīda darbībā ir tādi pakalpojumi kā aviācijas medicīnas profesionālās apskates un obligātās veselības pārbaudes dažādu uzņēmumu darbiniekiem.

Klīnikas Piramīda pacientu privātie dati ir aizsargāti saskaņā ar izstrādāto PRIVĀTUMA POLITIKU.

bottom of page