top of page
Logo_kodi_cut_new-page-001 (1).jpg

Jūs jautājat, mēs atbildam

Kad meitenēm ir vēlams sāk apmeklēt ginekologu?

Parasti iesakām pirmo ginekoloģisko vizīti veikt, kad meitene sasniedz 16 gadu vecumu. Pirmajā vizītē tiks pārrunāta līdzšinējo menstruāciju norise, tāpēc iesakām ņemt līdz menstruālo kalendāru. Ja menstruācijas vēl nav regulāras vai vēl nav sākušās, kopīgi novērtēsim reproduktīvo veselības stāvokli, kā arī nepieciešamības gadījumā atradīsim labāko risinājumu kontracepcijas lietošanai.

Kādos gadījumos vīriešiem ieteicams apmeklēt andrologu?

Pie androloga ieteicams vērsties dažādu ar vīriešu dzimumorgāniem saistītu sūdzību gadījumā, neauglības iemeslu noskaidrošanai, kā arī jebkuram vīrietim, sasniedzot 40 gadu vecumu, lai veiktu profilaktisko izmeklēšanu.

Ko nozīmē pāru „kompleksās vizītes”?

Kompleksajās vizītēs andrologs kopā ar ginekologu pieņem pārus, kuriem ir problēmas ar grūtniecības iestāšanos. Kopīgi tiek sastādīts turpmāko izmeklējumu plāns, kā arī pārrunāta iespējamā terapija.

Kādos gadījumos nepieciešama ginekoloģiskā masāža?

Ginekoloģiskā masāža ieteicama sievietēm neauglības gadījumā, kā arī tā var tikt nozīmēta dažādu seksuālo problēmu risināšanai.

Cik maksā vizītes klīnikā?

Precīzu cenu sarakstu lūdzu skatīt sadaļā „Cenas”

Vai klīnikā tiek veikts valsts apmaksātais skrīnings dzemdes kakla vēža profilaksei?

Klīnikā šis skrīnings ir pieejams ar iepriekšēju pierakstu un tiek veikts par velti.

Vai klīnikā iespējams veikt vakcināciju pret dzemdes kakla vēzi?

Jā, šis pakalpojums ir pieejams. Lai pieteiktos pakalpojumam un uzzinātu konkrētu izcenojumu, lūdzu sazinieties ar mūsu administrāciju.

bottom of page