top of page

DNS TESTĒŠANA

DNS testēšana

Personalizētā medicīna ir jauna prakse, kas izmanto cilvēka ģenētisko profilu, lai rastu plašākus risinājumus slimību profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā. Ar DNS testēšanu, tiek pierādīts, ka mēs visi esam atšķirīgi un vienota ārstēšanas pieeja vairs nav pietiekama, lai nodrošinātu indivīda optimālu veselību.

Mūsu gēni nosaka, kas mēs esam, sākot no acīmredzamākajām pazīmēm, līdz mazāk uzskatāmām atšķirībām, piemēram, dažādu slimību risku, spēju reaģēt uz noteiktiem medikamentiem vai to, kā mēs varam gūt labumu no noteiktām dzīvesveida prioritātēm.

Pašlaik mēs piedāvājam sešus modernākos testus, lai iegūtu vērtīgu informāciju visos veselības jautājumos. Uztura plāna pielāgošana, pamatojoties uz testa rezultātiem, var palīdzēt svara kontrolē, sportiskajā sniegumā, izmantojot optimālus treniņus un atveseļošanās stratēģijas, kā arī sirds un vielmaiņas slimību, dažu vēža veidu un citu ar dzīvesveidu saistītu slimību profilaksē.

  • DNA Health - pārskati par gēniem, kas saistīti ar šādām jomām: holesterīna vielmaiņa; reakcija uz pārtiku, piemēram, jutība pret laktozes, kofeīna un sāls uzņemšanu; kaulu veselība; metilēšana; iekaisums.

 

  • DNA Diet - sniedz informāciju par šādām jomām: variācijas, kas saistītas ar aptaukošanos un lieko svaru; spēja viegli zaudēt vai palielināt svaru; atbildes reakcija uz vingrinājumiem; tauku mobilizēšana no tauku šūnām; spēja metabolizēt taukus enerģijas iegūšanai; vielmaiņas ātrums.

 

  • DNA Sport - pārbauda ģenētiskos variantus, kas ietekmē traumu risku un atveseļošanos, kā arī spēku, izturību un veiktspēju. Sniedz informāciju par: mīksto audu strukturālais veselums; iekaisums un oksidatīvais stress; asins plūsma: asinsspiediens un oksigenācija; rds un plaušu kapacitāte; enerģija slodzes laikā; kofeīna vielmaiņa; muskuļu šķiedru tips un kaulu sastāvs; izturība / aerobā kapacitāte; jaudas / spēka potenciāls.

 

  • DNA Oestrogen - sniedz informāciju par šādām jomām: 1. fāzes detoksikācija; 2. fāzes detoksikācija; oksidatīvais stress; personīgie riska faktori, kas saistīti ar HAT, perorālajiem kontracepcijas līdzekļiem, bioloģiski identiskām pārtikas piedevām un apaugļošanu in vitro, kā arī sniedz iejaukšanās stratēģijas riska pacientiem.

 

  • DNA Mind - sniedz informāciju par saiknēm šādās jomās: neirodeģeneratīvie traucējumi - viegla kognitīvo spēju pasliktināšanās un alcheimera slimības vēla attīstība; garastāvokļa traucējumi - depresijas traucējumi, bipolāri traucējumi, trauksmes traucējumi un posttraumatiskā stresa traucējumi; atkarība - alkohola, nikotīna, kaņepju un opioīdu atkarības risks, kaņepju lietošanas izraisīta psihozes reakcija un ēšanas traucējumi (pārmērīga ēšana).

 

  • DNA skin - mērķis ir uzlabot novecošanās vizuālās pazīmes, koncentrējoties uz iejaukšanos, kas piemērota jūsu unikālajai DNS. Kolagēna veidošanās un sadalīšanās regulēšana, sniedzot ieskatu ādas tvirtumā un elastībā; jutīgums pret sauli un pigmentācija; saules iedarbības izraisīti bojājumi, aizsardzības un atjaunošanās mehānismi; aizsardzība pret oksidatīvo stresu; detoksikācija un iekaisums, sniedzot ieskatu vispārējā ādas jutībā.

 

Testa rezultāti tiek parādīti individuāla un saprotama grafika veidā, lai palīdzētu jums un jūsu ārstam izstrādāt personalizētu ārstēšanas un dzīvesveida plānu, kas palīdzēs sasniegt optimālu veselību.

Pieteikšanās veselības pārbaudei pa tālruni +371 29124727 vai e-pastu info@piramida.lv

Kalnciema iela 27, Rīga,

LV-1046, Latvija

Tālr.: 29124727, 25713215, 27090899

e-pasts: info@piramida.lv

Darba laiks:

no pirmdienas līdz piektdienai, 8.00 - 20.00

sestdienās - pēc iepriekšēja pieraksta

svētdienās - slēgts

Klīnika Piramīda pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Klīnikas klientiem pieejam bezmaksas autostāvvieta.

Pieteikties apmeklējumam

Thanks! Message sent.

bottom of page