JAUNUMS!

logo-180 FB_edited.png
piramida fizio logo.jpg

JAUNUMI

DECEMBRIS - Bezmaksas semināri par veselīgu dzīvesveidu 55+

November 26, 2019

Uzsākta pieteikšanās noslēdošajam semināram decembrī Latvijas Neredzīgo biedrības telpās Braila ielā 4

  • 9. decembris plkst. 16.00 - 20.00

  • 16. decembris plkst. 16.00 - 20.00

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu” ietvaros  sadarbībā ar klīnika Piramīda speciālistiem aicina uz bezmaksas semināriem par veselības veicināšanas tematiku iedzīvotājiem virs 55 gadiem.

 

Semināru mērķis ir izskaidrot iespējas un līdz ar to motivēt iedzīvotājus vecumā virs 55 gadiem dzīvot aktīvi, domāt pozitīvi, būt radošiem. Izprast un sekmēt savu psiholoģisko, fizisko un sociālo vajadzību līdzsvaru, kas ir cilvēka veselības pamatā. 

 

Katrā semināros detalizēti izskatīs četras galvenās tēmas:

 

1) sirds-asinsvadu sistēmas slimības un to profilakse: slimību etioloģija, situācija Latvijā, saslimšanas risku mazināšanas iespējas;

 

2) veselīga dzīves veida iespējas: fizisko aktivitāšu nozīme, veselīga uztura skaidrojums - uztura piramīda, uzturs gados vecākiem cilvēkiem, uzturvielu nozīme (olbaltumvielas, ogļhidrāti, taukskābes, vitamīni, minerālvielas); 

 

3) atkarību izraisošās vielas un to profilakse: kas ir atkarību izraisošās vielas, atkarību izraisošo vielu ietekme uz organisma sistēmām, atkarības riska faktori un rīcība tās novēršanā;

 

4) onkoloģiskās saslimšanas un to profilakse: slimību etioloģija, onkoloģisko slimību situācija Latvijā, profilaktiskie pasākumi saslimšanas risku mazināšanai - ar uzturu, fiziskām aktivitātēm, emocionālo labsajūtu.    

 

Semināru laikā būs iespēja arī veikt bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestestus, kā arī saņemt speciālistu konsultācijas par testu rezultātiem. 

 

Kopumā līdz 2020.gada janvāra beigām projekta ietvaros notiks 14 semināri, katrs seminārs notiks divas dienas. 

Semināru lektore ir Karīna Kurtiša, diplomēta medicīnas māsa, Veselības zinātņu maģistre.

 

Dalība semināriem ir iepriekš jāpiesaka, zvanot vai sūtot e-pastu uz klīniku Piramīda:

tel. 29124727; 25713215

e-pasts: klinika.piramida3@gmail.com

 

Informācija par visiem semināru aktuālajiem datumiem būs klīnikas Piramīda mājaslapā www.piramida.lv, projekta Veselīgs rīdzinieks mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv, kā arī Facebook @Klinika Piramida un @veseligsridzinieks.lv

 

Semināri tiek īstenoti Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros”. 

Darbu uzsāk jaunais FIZIO centrs

October 28, 2019

❗️JAUNUMS❗️ 

Darbu ir uzsācis jaunais klīnikas Piramīda FIZIO CENTRS 💪 Fizioterapijas un rehabilitācijas centrā gaidīts ir ikviens neatkarīgi no vecuma vai sportiskajiem sasniegumiem, uzklausīsim un atradīsim labāko risinājumu gan aktīvā dzīves veida entuziastiem, gan profiņiem! 
✅ FIZIO CENTRS atrodas Augšielā 1 (Daugavas stadions), darba laiks P-Pk 8.00-20.00 S Sv Brīvs. Sīkāka informācija par pakalpojumiem un speciālistiem jaunajā mājaslapas sadaļā ​​

Klīnikā Piramīda jauns speciālists - SPORTA ĀRSTS

October 27, 2019

⁉️ Vai zini, kad ir nepieciešama sporta ārsta konsultācija? Tas sen vairs nav tikai profesionālo sportistu speciālists. Ikvienam veselīga un aktīva dzīves veida cienītājam būs noderīga sporta ārsta konsultācija, lai izvērtētu slodzes un uztura sabalansētību, gatavību maratonam, izvēlētā sporta veida piemērotību un jo īpaši sporta ārsta konsultācija noderēs, uzsākot sportiskās gaitas vai atsākot sportošanu pec ilgāka pārtraukuma.
👉Tagad sporta ārsta konsultācijas arī Klīnika Piramīda - sporta ārste Larisa Golubeva profesionālo pieredzi ieguvusi gan strādājot Valsts Sporta medicīnas centrā, gan kā komandas ārste nacionālajai izlasei un klubu komandām riteņbraukšanā, hokejā, basketbolā, regbijā. Piesakies vizītē:
☎️ 29124727, 25713215 e-pasts klinika.piramida3@gmail.com

Septembrī Ģimenes sporta dienu noslēguma pasākumā notiks Čempionāta lēcienos ar lecamauklu fināls!

September 03, 2019

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina ikvienu piedalīties Ģimenes sporta dienu pasākumos un izmantot iespēju kvalificēties finālam “Čempionātā lēcienos ar lecamauklu”, kas norisināsies

š.g 15.septembrī, plkst. 15.30 - 19.30

Māras dīķa apstādījumi, Āgenskalns

 

Fināls notiks Ģimenes sporta dienu noslēdzošajā pasākumā, bet līdz tam septembrī būs vēl 6 Ģimenes Sporta dienu pasākumi, kuros ikviens varēs kvalificēties čempionāta finālam. 

Ģimenes sporta dienas septembrī:

  1. 10/0917.00 - 20.00 Uzvaras parks

  2. 12/0917.00 - 20.00 Ziepniekkalns, Ēbelmuižas parks

  3. 13/09 17.00 – 20.00 Zedoņdārzs

  4. 14/0910.30 - 14.00 Vecmīlgrāvis, Ziemeļblāzmas parks

  5. 14/0916.00 - 19.30 Sarkandaugavas parks

  6. 15/0910.00 - 13.30 Iļģuciems, Nordeķu parks

  7. 15/0915.30 - 19.30 Āgenskalns, Māras dīķa apstādījumi. NOSLĒGUMS un FINĀLS “Čempionātam lēcienos ar lecamauklu”

Finālā par čempiona titulu un piemiņas kausu cīnīsies 10 labāko rezultātu īpašnieki no visiem 37 Ģimenes sporta dienu pasākumiem. Pašreiz uzstādītie rekordi ir: 184 lēcieni minūtē pieaugušajiem un 93 lēcieni pusminūtē bērniem. 

Ģimenes sporta dienām ir olimpiska devīze – GALVENAIS IR PIEDALĪTIES!,  un olimpisko garu palīdz uzturēt Olimpisko spēļu dalībnieks kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks un Pasaules čempions skrituļslalomists Miks Zvejnieks. Ikvienam Ģimenes sporta dienu dalībniekam ir iespēja satikties, uzdot savus jautājumus profesionālajiem sportistiem par viņu ceļu līdz augstajiem sportiskajiem sasniegumiem, kā arī uzklausīt viņu ieteikumus, kā sportu iekļaut savā ikdienā. Arī šogad Kristaps Zvejnieks veic laika kontroli un uzmundrina ikvienu Ģimenes sporta dienu dalībnieku, kas piedalās un mēģina uzstādīt savu rekordu lēcienos ar lecamauklu.

 

Kā atzīst Olimpisko spēļu dalībnieks kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks: “Lēcienos ar lecamauklu uzrādītie rezultāti ir ļoti labi un sasniegt tos nav nemaz tik viegli, kā varbūt izskatās! Domāju, ka ikvienam ir jāizmanto iespēja, vēl paspēt septembrī piedalīties Čempionātā lēcienos ar lecamauklu. Tiekamies Ģimenes sporta dienās!” 

 

Ģimenes sporta dienas ir lieliska iespēja, lai bērni kopā ar vecākiem izmēģinātu dažādus sporta veidus un kopīgi cīnītos par sportiskās ģimenes titulu. Ģimenes sporta dienu aktivitātes ir papildinātas ar kādreiz iecienītu spēli “Gumijas”, kur aktīvi piedalās gan bērni, gan vecāki, jo līdzīgi kā lēcieni ar lecamauklu, “Gumijas” ir bijusi iecienīta rotaļa, ko kādreiz meitenes spēlēja gan skolas starpbrīžos, gan arī pagalmos. Vēl viens jauninājums ir jautrais boulings, līdz ar to kopumā Ģimenes sporta dienās var izmēģināt 11 dažādas sportiskās aktivitātes, kas ietver regbija spēles metienus, florbola šķēršļu joslu, frisbija/lidojošā šķīvīša distanci, futbola, volejbola un basketbola spēles elementus, kā arī milzu šahu un dambreti. 

 

Visas sporta dienu aktivitātes ir piemērotas ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības vai iepriekšējās pieredzes sportā. Pie katras aktivitātes sporta speciālisti paskaidros, kas ir jādara, kā arī novēros vai viss tiek izpildīts pareizi. Visu sportisko aktivitāšu apraksti būs pieejami norises vietā informatīvajā bukletā, kur ir gan aprakst, kā konkrēto aktivitāti izpildīt, gan arī skaidrojums par ieguvumiem, veicot šīs aktivitātes. Bukletu katrs sporta dienu dalībnieks var ņemt līdzi un arī turpmāk iekļaut šīs aktivitātes savā atpūtā ar ģimeni vai draugiem. 

 

Ģimenes sporta dienu 2019.gada sezona sākās maijā un līdz septembrim ir notikuši jau 20 pasākumi, kuros ir piedalījušies vairāk nekā 1600 aktīvu ģimeņu un iespējams ar septembra pasākumu apmeklējumu pārsniegs arī 2000.

 

Katras aktivitātes norisi uzrauga Klīnikas “Piramīda” un  biedrības „Veselībai un attīstībai” sporta speciālisti. Informācija par visām ģimenes sporta dienu aktivitātēm ir pieejama projekta mājaslapās www.veseligsridzinieks.lv, kā arīklīnikas “Piramīda” mājaslapā www.piramida.lvun aktuālajai informācijai var sekot līdzi arī sociālā tīkla Facebook kontos: @Veselīgs rīdzinieks un @Klīnika Piramīda.

 

Ģimenes sporta dienas tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros”. Projekta mērķis ir organizēt izglītojošus un veselību veicinošus publiskos pasākumus Rīgas pašvaldības teritorijā.

SEPTEMBRA grafiks bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestestiem Centrāltirgus teritorijā

September 01, 2019

Eksperstesti notiek Rīgas Centrāltirgus tirdzniecības kioskos Nr145/146, Spīķeru ielā 2.

Ieteicams neēst 3 st. pirms testu veikšanas.

Testi ir pieejami ikvienam bez iepriekšēja pieraksta vai pieteikšanās, grafikā norādītajos laikos, izvēlieties, kādu no SEPTEMBRA 13 bezmaksas eksprestestu norises laikiem un pārliecinieties par savas veselības stāvokli, kā arī uzziniet speciālistu ieteikumus saslimstības risku novēršanai.

Bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestesti un konsultācijas tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem iedzīvotājiem, īpaši, teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajām personām, Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, īstenojot vietējā mēroga, visaptverošus, sabiedrību piesaistošus un aktīvus fiziskās, garīgās un sociālās veselības veicināšanas pasākumos. Plašāka informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv

SEPTEMBRIS - Bezmaksas semināri par veselīgu dzīvesveidu 55+

September 04, 2019

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu” ietvaros  sadarbībā ar klīnika Piramīda speciālistiem aicina uz bezmaksas semināriem par veselības veicināšanas tematiku iedzīvotājiem virs 55 gadiem.

 

Semināru mērķis ir izskaidrot iespējas un līdz ar to motivēt iedzīvotājus vecumā virs 55 gadiem dzīvot aktīvi, domāt pozitīvi, būt radošiem. Izprast un sekmēt savu psiholoģisko, fizisko un sociālo vajadzību līdzsvaru, kas ir cilvēka veselības pamatā. 

 

Katrā semināros detalizēti izskatīs četras galvenās tēmas:

 

1) sirds-asinsvadu sistēmas slimības un to profilakse: slimību etioloģija, situācija Latvijā, saslimšanas risku mazināšanas iespējas;

 

2) veselīga dzīves veida iespējas: fizisko aktivitāšu nozīme, veselīga uztura skaidrojums - uztura piramīda, uzturs gados vecākiem cilvēkiem, uzturvielu nozīme (olbaltumvielas, ogļhidrāti, taukskābes, vitamīni, minerālvielas); 

 

3) atkarību izraisošās vielas un to profilakse: kas ir atkarību izraisošās vielas, atkarību izraisošo vielu ietekme uz organisma sistēmām, atkarības riska faktori un rīcība tās novēršanā;

 

4) onkoloģiskās saslimšanas un to profilakse: slimību etioloģija, onkoloģisko slimību situācija Latvijā, profilaktiskie pasākumi saslimšanas risku mazināšanai - ar uzturu, fiziskām aktivitātēm, emocionālo labsajūtu.    

 

Semināru laikā būs iespēja arī veikt bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestestus, kā arī saņemt speciālistu konsultācijas par testu rezultātiem. 

 

Kopumā līdz 2020.gada janvāra beigām projekta ietvaros notiks 14 semināri, katrs seminārs notiks divas dienas. 

Semināru lektore ir Karīna Kurtiša, diplomēta medicīnas māsa, Veselības zinātņu maģistre.

 

Dalība semināriem ir iepriekš jāpiesaka, zvanot vai sūtot e-pastu uz klīniku Piramīda:

tel. 29124727; 25713215

e-pasts: klinika.piramida3@gmail.com

 

Informācija par visiem semināru aktuālajiem datumiem būs klīnikas Piramīda mājaslapā www.piramida.lv, projekta Veselīgs rīdzinieks mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv, kā arī Facebook @Klinika Piramida un @veseligsridzinieks.lv

 

Semināri tiek īstenoti Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros”. 

PLĀNA ELEKTROKARDIOVERSIJA

August 18, 2019

Kardiologs-aritmologs Kaspars Kupics veic aritmijas āstēšanas procedūru, normāla sirds ritma atjaunošanai ilgstošas mirdzaritmijas gadījumos.

Augusta Ģimenes sporta dienu pasākumi

July 31, 2019

Ikviens ir aicināts piedalīts Ģimenes sporta dienu pasākumos augustā:

01/08 17.30 - 20.30 Ziedoņdārzs

02/08 17.30 - 20.30 Māras dīķa parks

03/08 17.00 - 20.30 Jaunatnes parks

11/08 10.30 - 14.00 Reģionālais sporta centrs Ķngarags

11/08 16.00 - 20.00 Ušakova kepka

13/08 18.00 - 21.00 Daugavas stadions, Grīziņkalna pusē

23/08 17.30 - 20.30 Ēbelmuižas parks

24/08 10.30 - 14.00 Nordeķu parks

24/08 16.00 - 19.30 Uzvaras parks

AUGUSTA grafiks bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestestiem Centrāltirgus teritorijā

July 31, 2019

Eksperstesti notiek Rīgas Centrāltirgus tirdzniecības kioskos Nr145/146, Spīķeru ielā 2.

Ieteicams neēst 3 st. pirms testu veikšanas.

Testi ir pieejami ikvienam bez iepriekšēja pieraksta vai pieteikšanās, grafikā norādītajos laikos, izvēlieties, kādu no augusta 15 bezmaksas eksprestestu norises laikiem un pārliecinieties par savas veselības stāvokli, kā arī uzziniet speciālistu ieteikumus saslimstības risku novēršanai.

Bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestesti un konsultācijas tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem iedzīvotājiem, īpaši, teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajām personām, Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, īstenojot vietējā mēroga, visaptverošus, sabiedrību piesaistošus un aktīvus fiziskās, garīgās un sociālās veselības veicināšanas pasākumos. Plašāka informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv

Jūlijs / Augusts - Bezmaksas semināri par veselīgu dzīvesveidu 55+

July 09, 2019

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu” ietvaros  sadarbībā ar klīnika Piramīda speciālistiem aicina uz bezmaksas semināriem par veselības veicināšanas tematiku iedzīvotājiem virs 55 gadiem.

 

Semināru mērķis ir izskaidrot iespējas un līdz ar to motivēt iedzīvotājus vecumā virs 55 gadiem dzīvot aktīvi, domāt pozitīvi, būt radošiem. Izprast un sekmēt savu psiholoģisko, fizisko un sociālo vajadzību līdzsvaru, kas ir cilvēka veselības pamatā. 

 

Katrā semināros detalizēti izskatīs četras galvenās tēmas:

 

1) sirds-asinsvadu sistēmas slimības un to profilakse: slimību etioloģija, situācija Latvijā, saslimšanas risku mazināšanas iespējas;

 

2) veselīga dzīves veida iespējas: fizisko aktivitāšu nozīme, veselīga uztura skaidrojums - uztura piramīda, uzturs gados vecākiem cilvēkiem, uzturvielu nozīme (olbaltumvielas, ogļhidrāti, taukskābes, vitamīni, minerālvielas); 

 

3) atkarību izraisošās vielas un to profilakse: kas ir atkarību izraisošās vielas, atkarību izraisošo vielu ietekme uz organisma sistēmām, atkarības riska faktori un rīcība tās novēršanā;

 

4) onkoloģiskās saslimšanas un to profilakse: slimību etioloģija, onkoloģisko slimību situācija Latvijā, profilaktiskie pasākumi saslimšanas risku mazināšanai - ar uzturu, fiziskām aktivitātēm, emocionālo labsajūtu.    

 

Semināru laikā būs iespēja arī veikt bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestestus, kā arī saņemt speciālistu konsultācijas par testu rezultātiem. 

 

Kopumā līdz 2020.gada janvāra beigām projekta ietvaros notiks 14 semināri, katrs seminārs notiks divas dienas. 

 

Semināru norises laiki jūlijā un augustā:

1. seminārs

Klīnika Piramīda, Kalnciema iela 27

12. jūlijs plkst. 14.00 – 18.30

15. jūlijs plkst. 14.00 – 18.30

2. seminārs

Klīnika Piramīda, Kalnciema iela 27

19. jūlijs plkst. 16.30 – 21.00

20. jūlijs plkst. 10.00 – 14.30

 

3. seminārs

Klīnika Piramīda, Kalnciema iela 27

9. augusts plkst. 16.30 – 21.00

11. augusts plkst. 10.00 – 14.30

4. seminārs

Klīnika Piramīda, Kalnciema iela 27

15. augusts plkst. 16.30 – 21.00

16. augusts plkst. 10.00 – 14.30

Semināru lektore ir Karīna Kurtiša, diplomēta medicīnas māsa, Veselības zinātņu maģistre.

 

Dalība semināriem ir iepriekš jāpiesaka, zvanot vai sūtot e-pastu uz klīniku Piramīda:

tel. 29124727; 25713215

e-pasts: klinika.piramida3@gmail.com

 

Informācija par visiem semināru aktuālajiem datumiem būs klīnikas Piramīda mājaslapā www.piramida.lv, projekta Veselīgs rīdzinieks mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv, kā arī Facebook @Klinika Piramida un @veseligsridzinieks.lv

 

Semināri tiek īstenoti Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros”. 

Jūlija grafiks bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestestiem Centrāltirgus teritorijā

June 30, 2019

Eksperstesti notiek Rīgas Centrāltirgus tirdzniecības kioskos Nr145/146, Spīķeru ielā 2.

Ieteicams neēst 3 st. pirms testu veikšanas.

Testi ir pieejami ikvienam bez iepriekšēja pieraksta vai pieteikšanās, grafikā norādītajos laikos, izvēlieties, kādu no jnija 13 bezmaksas eksprestestu norises laikiem un pārliecinieties par savas veselības stāvokli, kā arī uzziniet speciālistu ieteikumus saslimstības risku novēršanai.

Bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestesti un konsultācijas tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem iedzīvotājiem, īpaši, teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajām personām, Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, īstenojot vietējā mēroga, visaptverošus, sabiedrību piesaistošus un aktīvus fiziskās, garīgās un sociālās veselības veicināšanas pasākumos. Plašāka informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv

Perfektas pēdas bezrūpīgai vasarai!

June 25, 2019

Piesakies konsultācijai pie klīnikas piramīda podologa, ja esi konstatējis pēdu ādas plaisāšanu vai sabiezējumus, ievērojis izmaiņas kāju nagos vai ieaugušus kāju nagus, sāpīgas varžacis kārpas, kāju vai nagu sēnīti.

Sertificēti podologi novērtēs pēdu stāvokli un ieteiks nepieciešamo ārstēšanas kursu.

1 / 7

Please reload

Pieteikties apmeklējumam

Kalnciema iela 27, Rīga,

LV-1046, Latvija

Tālr.: 29124727, 25713215, 27090899

E-pasts: klinika.piramida3@gmail.com

Darba laiks:

no pirmdienas līdz piektdienai, 8.00 - 20.00

sestdienās - pēc iepriekšēja pieraksta

svētdienās - slēgts

Klīnika Piramīda pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Klīnikas klientiem pieejam bezmaksas autostāvvieta.