top of page
Logo_kodi_cut_new-page-001 (1).jpg

JAUNUMI

Finansiāla aizsardzība onkoloģisku slimību gadījumā

Finansiāla aizsardzība onkoloģisku slimību gadījumā

No onkoloģiskas saslimšanas nav pasargāts neviens, taču Compensa Life Vienna Insurance Group SE piedāvātā apdrošināšana pret vēža saslimšanu, dod papildus finansiālu atbalstu, gadījumā, ja tā būtu nepieciešama.

Apdrošināšanas pieejam no 18 līdz 65 gadu vecumam, tāču parakstot līgumu, arī jūsu nepilngadīgie bērni automātiski tiek apdrošināti kā papildu apdrošinātās personas.

Veicot nelielu ikmēneša iemaksu - saņem finansiālu atbalstu 10, 20, 30 vai 50 tūkstošus EUR vērtībā. To nepieciešamības gadījumā, būs iespēja izlietot pēc saviem ieskatiem – apmaksājot ārstēšanas izdevumus vai ikdienas vajadzībām,

Pilnībā digitāli, tiešsaistes platformā oncodrop.lv ikviens, izmantojot datoru vai telefonu, ar dažiem klikšķiem var ērti aprēķināt polises prēmiju un noslēgt apdrošināšanas līgumu, nedodoties uz apdrošinātāja filiāli.

Apdrošināšanas produkta kalkulators:

https://shorturl.at/nzFU0


Apliecinājums par veikto vakcināciju pret Covid-19

Apliecinājums par veikto vakcināciju pret Covid-19

Covid-19 vakcinācijas apliecinājumu iedzīvotājs var saņemt, vēršoties klīnikā Piramīda, ja vakcinācija tika veikta šajā ārstniecības iestādē. Apliecinājuma pieteikšanu veiciet pa tālruni, zvanot uz reģistratūru vai rakstot uz e-pastu. Pēc apliecinājuma sagatavošanas, to varēsiet saņemt klātienē klīnikā. 


Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazināties ar mums!


📞: +371 29124727; +371 25713215; +371 27090899

📧: klinika.piramida3@gmail.com

🌐: https://www.piramida.lv/

Fizioterapeiti atsāk darbu!

Fizioterapeiti atsāk darbu!

💪 Fizioterapeiti atsāk darbu, pakalpojumus sniedzot saskaņā ar Veselības ministrijas noteikumiem Nr.59 
Ar 13.maiju atsākam:
✅ vingrošanas nodarbības
✅ konsultācijas
✅ masāžas
✅ teipošanu
Pieteikšanās ☎️ 29124727; 25713215 📧 klinika.piramida3@gmail.com

 🌐www.piramida.lv

Ārsti strādā klātienē un attālināti

Ārsti strādā klātienē un attālināti

🤞Turpinām strādāt - Klīnika Piramīda speciālisti sniedz pakalpojumus klātienē un attālināti. Piedāvājam arī Ārsta palīga 🏠mājas vizītes, lai ikviens var saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību. 
Nodrošinām kompleksu pieeju pacientu veselības stāvokļa novērtēšanai un ārstēšanai, sadarbībā ar internistu (ortomolekulāro speciālistu), pediatru, ķirurgu, traumatologu un citiem klīnikas speciālistiem.
📍 Lūgums, ierasties tikai PACIENTAM vienam pašam, bērnam līdz 14 gadiem tikai ar 1 PAVADOŠO PERSONU 
📍Ierasties klīnikā atļauts tikai, ja nav COVID-19 simptomi un neesat bijuši kontaktā ar personām, kas ir atgriezušās no ārvalstīm, ir COVID-19 slimības simptomi vai saslimuši
📍 Ir mainīts klīnikas darba laiks❗️P-Pk 10.00-18.00❗️
Klīnika Piramīda savu darbu organizē ievērojot Veselības ministrijas 25.03.2020 rīkojumu. 
Pieteikšanās un papildus info: 📞29124727; 25713215 
📧 klinika.piramida3@gmail.com 🌐www.piramida.lv

ĀRSTA VIDEO KONSULTĀCIJAS

ĀRSTA VIDEO KONSULTĀCIJAS

❗️Ārsta video konsultācija❗️Izvērtējiet situāciju un izmantojiet iespēju saņemt speciālista konsultāciju attālināti:
✅ e-receptes izrakstīšana
✅ analīžu rezultātu skaidrojums
✅ konsultācijas par veselības stāvokli
☝️Video konsultācijas ir maksas pakalpojums un notiek ar iepriekšēju pierakstu:
☎️25713215; 27090899
Darba laiks pieraksta veikšanai P - Pk. 08.00-20.00

COVID-19 VĪRUSS - SIMPTOMI UN PROFILAKSES PASĀKUMI!

COVID-19 VĪRUSS - SIMPTOMI UN PROFILAKSES PASĀKUMI!

Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra informācija! Noderīgi zināt ikvienam!

BŪSIM ATBILDĪGI!

BŪSIM ATBILDĪGI!

COVID-19 vīrusa uzliesmojuma laikā, lūdzam ievērot piesardzības un profilaktiskos pasākumus, sekot līdzi savai veselībai un sazināties ar klīnikas Piramīda speciālistiem telefoniski tel. 25713215; 27090899

VELOERGOMETRIJA - SLODZES TESTS!

VELOERGOMETRIJA - SLODZES TESTS!

Veloergometrija (VEM) ir klasiska sirds un asinsvadu sistēmas veselības pārbaudes metode, pieaugošas slodzes apstākļos. Metode ļauj novērtēt sirds–asinsvadu sistēmas reakciju pie fiziskas slodzes, organisma izturības līmeni slodzes laikā, noteikt miokarda išēmijas epizodes, tajā skaitā bezsāpju. Metodi izmanto, lai diagnosticētu sirds išēmisko slimību, ārstēšanas taktikas un efektivitātes novērtēšanai. Testu veic, lai precizētu sāpju iemeslu krūtīs, novērtētu fiziskas slodzes toleranci un aritmiju saistību ar slodzi. To veic sportistu (arī bērnu augumā no 150 cm) profilaktiskai izmeklēšanai, riskantu profesiju pārstāvju, piemēram, lidotāji, jūrnieki un pacientu ar mērenu vai augstu kardiovaskulāro risku izmeklēšanai. Testa laikā analizē elektrokardiogrammu, asinsspiediena reakciju un sirds adaptācijas līmeni fiziskai slodzei, kas palīdz ieteikt piemērotu slodzi un izveidot turpmāko individuālo treniņu plānu.

 

KĀPĒC JĀVEIC: 

-      koronārās sirds slimības primārās diagnostikas veikšanai,

-      novērtēt jau esošas koronārās sirds slimības smaguma pakāpi,

-      kontrolēt sirds slimību ārstēšanā lietojamo medikamentu efektivitāti,

-      novērtēt fizisko tolerance, organisma izturību slodzes laikā.

 

KĀ SAGATAVOTIES:

- Neēst, nesmēķēt un nelietot dzērienus, kas satur kofeīnu vai alkoholu 2-3 stundas pirms testa. Ja slodzes    tests paredzēts no rīta, jāpaēd 1-1,5 stundu pirms testa vieglas brokastis.

- Līdzi jāņem komfortabls apģērbs un apavi.

- Līdzi jāņem arī dvieli, tā kā slodzes laikā var būt pastiprināta svīšana. Klīnikā pēc testa veikšanas ir      pieejama duša.

- Zāles var turpināt lietot, ja ārtsējošais ārsts nav norādījis savādāk. Ārstējošais ārsts var likt pārtraukt atsevišķu zāļu lietošanu pirms testa veikšanas, kā piemēram, beta adrenoblokatorus (metoprolols, bisoprolols, betaksolols, nebivalols u.c.) 48 stundas vai garas darbības nitrātus 24 stundas pirms testa veikšanas, jo tās var ietekmēt testa rezultātus.

- Lūdzu pirms testa veikšanas informējiet ārstu par Jūsu saslimšanām, kā piemēram, cukura diabētu, jo fiziska slodze var būtiski samazināt glikozes līmeni asinīs.

- Ja ir bronhiāla astma un ir jālieto inhalators, lūdzu paņemiet to līdzi uz testu.

 

KĀ NORISINĀS TESTS:

Lai reģistrētu sirds aktivitāti pirms slodzes, slodzes laikā un pēc slodzes, uz krūšu kurvja tiks uzlikti speciāli elektrodi, kas turēsies pie ādas visu testa laiku. Pirms slodzes, slodzes laikā ik pēc 2-3 minūtēm un pēc slodzes tiks mērīts arteriālais spiediens, kas var radīt īslaicīgu spiedošu sajūtu augšdelmā. Slodzes laikā jāmin veloergometra pedāļus ar vienmērīgu ātrumu 60-70 apgriezieni minūtē. Slodzes lielums testa laikā ik pēc 2-3 minūtēm pakāpeniski palielināsies. Tests ilgst, līdz sasniegts mērķa pulss vai tas jāpārtrauc nevēlamu komplikāciju dēļ, kā piemēram, sāpes krūtīs, pārmērīgi paaugstināts arteriālais spiediens, nozīmīgi ritma traucējumi u.c.. Pēc slodzes testa kopējo veselības stāvokli novēros vēl 3-6 minūtes, līdz sirdsdarbības frekvence un arteriālais spiediens normalizējas.

 

KĀDS IR RISKS:

Slodzes tests kopumā ir drošs. Biežākās blakusparādības ir sāpes krūtīs, paātrināta elpošana, galvassāpes, slikta dūša, nespēks. Ģībonis, miokarda infarkts vai nozīmīgi ritma traucējumi notiek ļoti reti. Slodzes testu veic profesionāls medicīnas personāls un nepieciešamības gadījumā nekavējoties sniegs pirmo medicīnisko palīdzību.

 

Lai mazinātu nopietnu blakusparādību iespējamību, lūdzu, pirms slodzes testa veikšanas informējiet ārstu par Jūsu pašsajūtu, saslimšanām un zālēm, kuras lietojat.

 

PIETEIKŠANĀS:

Klīnika Piramida | Kalnciema iela 27 | tel. 25713215; 29124727 | klinika.piramida3@gmail.com |

DECEMBRIS - Bezmaksas semināri par veselīgu dzīvesveidu 55+

DECEMBRIS - Bezmaksas semināri par veselīgu dzīvesveidu 55+

Uzsākta pieteikšanās noslēdošajam semināram decembrī Latvijas Neredzīgo biedrības telpās Braila ielā 4

  • 9. decembris plkst. 16.00 - 20.00

  • 16. decembris plkst. 16.00 - 20.00

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu” ietvaros  sadarbībā ar klīnika Piramīda speciālistiem aicina uz bezmaksas semināriem par veselības veicināšanas tematiku iedzīvotājiem virs 55 gadiem.

 

Semināru mērķis ir izskaidrot iespējas un līdz ar to motivēt iedzīvotājus vecumā virs 55 gadiem dzīvot aktīvi, domāt pozitīvi, būt radošiem. Izprast un sekmēt savu psiholoģisko, fizisko un sociālo vajadzību līdzsvaru, kas ir cilvēka veselības pamatā. 

 

Katrā semināros detalizēti izskatīs četras galvenās tēmas:

 

1) sirds-asinsvadu sistēmas slimības un to profilakse: slimību etioloģija, situācija Latvijā, saslimšanas risku mazināšanas iespējas;

 

2) veselīga dzīves veida iespējas: fizisko aktivitāšu nozīme, veselīga uztura skaidrojums - uztura piramīda, uzturs gados vecākiem cilvēkiem, uzturvielu nozīme (olbaltumvielas, ogļhidrāti, taukskābes, vitamīni, minerālvielas); 

 

3) atkarību izraisošās vielas un to profilakse: kas ir atkarību izraisošās vielas, atkarību izraisošo vielu ietekme uz organisma sistēmām, atkarības riska faktori un rīcība tās novēršanā;

 

4) onkoloģiskās saslimšanas un to profilakse: slimību etioloģija, onkoloģisko slimību situācija Latvijā, profilaktiskie pasākumi saslimšanas risku mazināšanai - ar uzturu, fiziskām aktivitātēm, emocionālo labsajūtu.    

 

Semināru laikā būs iespēja arī veikt bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestestus, kā arī saņemt speciālistu konsultācijas par testu rezultātiem. 

 

Kopumā līdz 2020.gada janvāra beigām projekta ietvaros notiks 14 semināri, katrs seminārs notiks divas dienas. 

Semināru lektore ir Karīna Kurtiša, diplomēta medicīnas māsa, Veselības zinātņu maģistre.

 

Dalība semināriem ir iepriekš jāpiesaka, zvanot vai sūtot e-pastu uz klīniku Piramīda:

tel. 29124727; 25713215

e-pasts: klinika.piramida3@gmail.com

 

Informācija par visiem semināru aktuālajiem datumiem būs klīnikas Piramīda mājaslapā www.piramida.lv, projekta Veselīgs rīdzinieks mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv, kā arī Facebook @Klinika Piramida un @veseligsridzinieks.lv

 

Semināri tiek īstenoti Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros”. 

Darbu uzsāk jaunais FIZIO centrs

Darbu uzsāk jaunais FIZIO centrs

❗️JAUNUMS❗️ 

Darbu ir uzsācis jaunais klīnikas Piramīda FIZIO CENTRS 💪 Fizioterapijas un rehabilitācijas centrā gaidīts ir ikviens neatkarīgi no vecuma vai sportiskajiem sasniegumiem, uzklausīsim un atradīsim labāko risinājumu gan aktīvā dzīves veida entuziastiem, gan profiņiem! 
✅ FIZIO CENTRS atrodas Augšielā 1 (Daugavas stadions), darba laiks P-Pk 8.00-20.00 S Sv Brīvs. Sīkāka informācija par pakalpojumiem un speciālistiem jaunajā mājaslapas sadaļā ​​

Klīnikā Piramīda jauns speciālists - SPORTA ĀRSTS

Klīnikā Piramīda jauns speciālists - SPORTA ĀRSTS

⁉️ Vai zini, kad ir nepieciešama sporta ārsta konsultācija? Tas sen vairs nav tikai profesionālo sportistu speciālists. Ikvienam veselīga un aktīva dzīves veida cienītājam būs noderīga sporta ārsta konsultācija, lai izvērtētu slodzes un uztura sabalansētību, gatavību maratonam, izvēlētā sporta veida piemērotību un jo īpaši sporta ārsta konsultācija noderēs, uzsākot sportiskās gaitas vai atsākot sportošanu pec ilgāka pārtraukuma.
👉Tagad sporta ārsta konsultācijas arī Klīnika Piramīda - sporta ārste Larisa Golubeva profesionālo pieredzi ieguvusi gan strādājot Valsts Sporta medicīnas centrā, gan kā komandas ārste nacionālajai izlasei un klubu komandām riteņbraukšanā, hokejā, basketbolā, regbijā. Piesakies vizītē:
☎️ 29124727, 25713215 e-pasts klinika.piramida3@gmail.com

Septembrī Ģimenes sporta dienu noslēguma pasākumā notiks Čempionāta lēcienos ar lecamauklu fināls!

Septembrī Ģimenes sporta dienu noslēguma pasākumā notiks Čempionāta lēcienos ar lecamauklu fināls!

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina ikvienu piedalīties Ģimenes sporta dienu pasākumos un izmantot iespēju kvalificēties finālam “Čempionātā lēcienos ar lecamauklu”, kas norisināsies

š.g 15.septembrī, plkst. 15.30 - 19.30

Māras dīķa apstādījumi, Āgenskalns

 

Fināls notiks Ģimenes sporta dienu noslēdzošajā pasākumā, bet līdz tam septembrī būs vēl 6 Ģimenes Sporta dienu pasākumi, kuros ikviens varēs kvalificēties čempionāta finālam. 

Ģimenes sporta dienas septembrī:

  1. 10/0917.00 - 20.00 Uzvaras parks

  2. 12/0917.00 - 20.00 Ziepniekkalns, Ēbelmuižas parks

  3. 13/09 17.00 – 20.00 Zedoņdārzs

  4. 14/0910.30 - 14.00 Vecmīlgrāvis, Ziemeļblāzmas parks

  5. 14/0916.00 - 19.30 Sarkandaugavas parks

  6. 15/0910.00 - 13.30 Iļģuciems, Nordeķu parks

  7. 15/0915.30 - 19.30 Āgenskalns, Māras dīķa apstādījumi. NOSLĒGUMS un FINĀLS “Čempionātam lēcienos ar lecamauklu”

Finālā par čempiona titulu un piemiņas kausu cīnīsies 10 labāko rezultātu īpašnieki no visiem 37 Ģimenes sporta dienu pasākumiem. Pašreiz uzstādītie rekordi ir: 184 lēcieni minūtē pieaugušajiem un 93 lēcieni pusminūtē bērniem. 

Ģimenes sporta dienām ir olimpiska devīze – GALVENAIS IR PIEDALĪTIES!,  un olimpisko garu palīdz uzturēt Olimpisko spēļu dalībnieks kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks un Pasaules čempions skrituļslalomists Miks Zvejnieks. Ikvienam Ģimenes sporta dienu dalībniekam ir iespēja satikties, uzdot savus jautājumus profesionālajiem sportistiem par viņu ceļu līdz augstajiem sportiskajiem sasniegumiem, kā arī uzklausīt viņu ieteikumus, kā sportu iekļaut savā ikdienā. Arī šogad Kristaps Zvejnieks veic laika kontroli un uzmundrina ikvienu Ģimenes sporta dienu dalībnieku, kas piedalās un mēģina uzstādīt savu rekordu lēcienos ar lecamauklu.

 

Kā atzīst Olimpisko spēļu dalībnieks kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks: “Lēcienos ar lecamauklu uzrādītie rezultāti ir ļoti labi un sasniegt tos nav nemaz tik viegli, kā varbūt izskatās! Domāju, ka ikvienam ir jāizmanto iespēja, vēl paspēt septembrī piedalīties Čempionātā lēcienos ar lecamauklu. Tiekamies Ģimenes sporta dienās!” 

 

Ģimenes sporta dienas ir lieliska iespēja, lai bērni kopā ar vecākiem izmēģinātu dažādus sporta veidus un kopīgi cīnītos par sportiskās ģimenes titulu. Ģimenes sporta dienu aktivitātes ir papildinātas ar kādreiz iecienītu spēli “Gumijas”, kur aktīvi piedalās gan bērni, gan vecāki, jo līdzīgi kā lēcieni ar lecamauklu, “Gumijas” ir bijusi iecienīta rotaļa, ko kādreiz meitenes spēlēja gan skolas starpbrīžos, gan arī pagalmos. Vēl viens jauninājums ir jautrais boulings, līdz ar to kopumā Ģimenes sporta dienās var izmēģināt 11 dažādas sportiskās aktivitātes, kas ietver regbija spēles metienus, florbola šķēršļu joslu, frisbija/lidojošā šķīvīša distanci, futbola, volejbola un basketbola spēles elementus, kā arī milzu šahu un dambreti. 

 

Visas sporta dienu aktivitātes ir piemērotas ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības vai iepriekšējās pieredzes sportā. Pie katras aktivitātes sporta speciālisti paskaidros, kas ir jādara, kā arī novēros vai viss tiek izpildīts pareizi. Visu sportisko aktivitāšu apraksti būs pieejami norises vietā informatīvajā bukletā, kur ir gan aprakst, kā konkrēto aktivitāti izpildīt, gan arī skaidrojums par ieguvumiem, veicot šīs aktivitātes. Bukletu katrs sporta dienu dalībnieks var ņemt līdzi un arī turpmāk iekļaut šīs aktivitātes savā atpūtā ar ģimeni vai draugiem. 

 

Ģimenes sporta dienu 2019.gada sezona sākās maijā un līdz septembrim ir notikuši jau 20 pasākumi, kuros ir piedalījušies vairāk nekā 1600 aktīvu ģimeņu un iespējams ar septembra pasākumu apmeklējumu pārsniegs arī 2000.

 

Katras aktivitātes norisi uzrauga Klīnikas “Piramīda” un  biedrības „Veselībai un attīstībai” sporta speciālisti. Informācija par visām ģimenes sporta dienu aktivitātēm ir pieejama projekta mājaslapās www.veseligsridzinieks.lv, kā arīklīnikas “Piramīda” mājaslapā www.piramida.lvun aktuālajai informācijai var sekot līdzi arī sociālā tīkla Facebook kontos: @Veselīgs rīdzinieks un @Klīnika Piramīda.

 

Ģimenes sporta dienas tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros”. Projekta mērķis ir organizēt izglītojošus un veselību veicinošus publiskos pasākumus Rīgas pašvaldības teritorijā.

bottom of page