top of page
Ģimenes ārsts
piramida logo.JPG

DACE SPILNERE - PŪCIŅA

Sertificēta ģimenes ārste Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu, kā arī hronisku slimību dinamisku novērošanu. Vispārēja veselības profilakse. Konsultē zīdaiņus, bērnus, pusaudžus un pieaugušos.
piramida logo.JPG

OLGA ŠUŠENAČEVA

Sertificēta ģimenes ārste Konsultē jebkura vecuma pacientus - arī bērnus, to rāda iegūtā pieredze dažāda profila klīnikās un medicīnas nozārēs. Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu. Padziļināti interesējas par bērnu psihisko attīstību un psihoterapiju.
Alergoloģija
DACE KĀRKLIŅA

DACE KĀRKLIŅA

Sertificēta alergoloģe, pediatre. Sniedz alergologa konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu gan bērniem, gan pieaugušajiem akūtu un hronisku saslimšanu gadījumos. Veic spirogrāfiju, alergēnu testus un alergēnspecifisko imūnterapiju. Praktizējoša ārste un alergoloģe Jelgavas Poloklīnikā, Bauskas slimnīcā, kā arī citās Latvijas privātklīnikās. Ir starptautiskas organizācijas EAACI (European Academy of Allergy and Clinical Immunology) biedre, kā arī Latvijas alergologu asociācijas, Latvijas bērnu alergologu un pulmonologu asociācijas, Latvijas Pediatru asociācijas, kā arī Latvijas ārstu biedrības locekle. Regulāri papildina zināšanas kursos un semināros Latvijā un ārvalstīs, kā arī piedalās starptautiskajās konferencēs un kongresos, veido izglītojošus materiālus alerģisku pacientu vecākiem. Piedalās arī jauno ārstu – studentu, rezidentu apmācības procesā, vada seminārus un lasa lekcijas. Specializācija alerģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā: Atopiskais dermatīts Alerģiskais rinīts/konjunktivīts Bronhiālā astma Akūtas/hroniskas nātrenes Anafilakse Uztura alerģijas Konsultācijas: Rekomendācijas papildus izmeklējumu veikšanai, ārstēšanas plāna izveide un vadīšana Konsultācijas par izmeklējumu rezultātiem un asins analīžu rezultātiem Rekomendācijas terapijai
SANTA KURSĪTE

SANTA KURSĪTE

Sertificēta  bērnu alergoloģe, pediatre. Praktizējoša bērnu ārste, alergoloģe “Bērnu  klīniskā universitātes slimnīcas” stacionārā, neatliekamās palīdzības  un observācijas nodaļā, kā arī konsultatīvajā poliklīnikā.Stažējusies  Ķīlē (Vācija) UKSH Alergoloģijas un Dermatoloģijas klīnikā. Pieaicinātā  docētāja Rīgas Stradiņa Universitātes AAI Morfoloģijas katedrā, pasniedz  anatomijas nodarbības medicīnas studentiem. Ir European Academy of  Allergy & Clinical Immunologybiedre, regulāri papildina zināšanas  kursos un semināros Latvijā un ārvalstīs. Specializējās bērnu alerģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā: Atopiskais dermatīts, Alerģiskais rinīts/konjunktivīts Bronhiālā astma Alergēnspecifiskā imūnterapija Akūtas/hroniskas nātrenes Uztura alerģijas Anafilakse
Asinsvadu ķirurģija / fleboloģija
piramida logo.JPG

ŽORŽS ŽABŪRS

Sertificēts asinsvadu ķirurgs, flebologs. Konsultē un ārstē pacientus ar dažādām artēriju slimībām (kāju, roku, vēdera, miega artērijas u.c.). Veic ekstremitāšu artēriju un vēnu DUPLEX ultrasonogrāfiju. Veic visu veidu vēnu operācijas
piramida logo.JPG

ROBERTS RUMBA

Sertificēts asinsvadu ķirurgs. Konsultācijās Dr. Rumba nepieciešamības gadījumā veic potītes-augšdelma indeksa mērīšanu un Duplex US izmeklēšanu. Izglītība un kvalifikācija: 2021.gadā iegūts sertifikāts specialitātē "Asinsvadu ķirurgs" 2016. gadā absolvēta Rīgas Stradiņa universitāte, ārsta grāds 2021.gadā Stažējies Groningenas universitātes medicīnas centra (Nīderlandē) asinsvadu ķirurģijas vienībā Dalība organizācijās:  Eiropas Asinsvadu ķirurgu biedrība Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrība
Avio medicīna
piramida logo.JPG

ELENA ZAKHAROVA

Avio medicīnas eksperte. Pieņem stjuartus un 2. klases pilotus. Pacientus pieņem no 18 gadu vecuma.
piramida logo.JPG

DACE CIBULE

Sertificēts ģimenes ārsts, internists, aviācijas medicīnas eksperts. Pabeigusi ''Aviation medicine Basic &Advanced course'' (2009./2010.) Frankfurtē. Regulāri papildina zināšanas un profesionālās iemaņas starptautiskos un vietējos tālākizglītības kursos. Saziņas valodas: latviešu, krievu, angļu
Dermatoloģija
piramida logo.JPG

GUNITA BUIKSA

Ārsts rezidents dermatologs, venerologs Konsultē pacientus par dažādām ādas (t.sk. STS) un nagu saslimšanām. Specializējas estētiskajā dermatoloģijā. Veic Hydro delux (Biorevitalizācijas) un PRP (Plazmorevitalizācijas) injekcijas. Latvijas dermatovenerologu biedrības biedrs, biedrības sekretāre. Regulāri papildina zināšanas kongresos, konferencēs un semināros. Konsultē latviešu, krievu, angļu valodā.
piramida logo.JPG

ELĪNA KRAUCE - OZOLA

Bērnu kopšanas atvaļinājumā. Sertificēte ārste dermatoloģijā, veneroloģijā - Akūtu un hronisku ādas, matu, nagu slimīgu diagnostika, ārstēšana un profilakse - Seksuāli transmisīvo slimību diagnostika, ārstēšana, profilakse - Konsultē par ādas kopšanu - Veic dermatoskopiju, punch biopsiju - Labdabīgu ādas veidojumu (kārpas, papilomas, keratomas u.c.) kriodestrukcija
piramida logo.JPG

DAINA SEMJONOVA

Pieredzējis un profesionāls dermatologs konsultē pacientus ar: - ādas saslimšanām; - seksuāli transmisīvām saslimšanām. Iespējama anonīma šo slimību diagnostika un ārstēšana; - veic labdabīgu veidojumu izmeklēšanu, diagnostiku, biopsiju ar histoloģisko analīzi; Specializējusies bērnu un pusaudžu ādas slimību ārstēšanā.
Dietololoģija (uzturs)
piramida logo.JPG

ANASTASIJA SABADAŠEVA

Sertificēta uztura speciāliste Kvalifikācija: - Rīgas Stradiņa Universitātes profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē un uztura speciālista kvalifikācija, programma “Uzturs”; - Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācijas (LDUSA) locekle; - Sertificēta ārstniecības persona (LAPPOS sertifikāts). Sniedz sekojošus pakalpojumus: - Uztura rekomendācijas dažādu slimību gadījumā (podagra, dislipidēmija, 2. tipa cukura diabēts, gestācijas diabēts, arteriālā hipertensija, metabolais sindroms, aptaukošanās, gremošanas trakta traucējumi, nieru slimības, onkoloģiskās un citas hroniskās slimības); - Uztura rekomendācijas dažādos dzīves posmos (grūtniecība vai plānojot grūtniecību, laktācijas periodā, pusaudži, zīdaiņi – piebarojuma uzsākšana utt); - Izstrādā personalizētu uztura plānu svara korekcijai, dažādu alerģiju gadījumā (alergologa slēdziens), pacientiem ar veģetāro uzturu.
piramida logo.JPG

INGUNA BĒRZIŅA

Sniedz konsultācijas par veselīga uztura pamatprincipiem atbilstoši vecumam un dzīvesveidam, kā arī par pareizu uztura režīmu dažādu saslimšanu gadījumos: - gremošanas orgānu slimību; - sirds asinsvadu slimību; - vielmaiņas, nieru, aknu un žultsceļu slimību; - pārtikas alerģiju un produktu nepanesības gadījumā.
piramida logo.JPG

ANDA RADZIŅA

Latvijas Diētas un Uztura asociācijas biedre. Latvijas Aerobikas asociācijas biedre. Konsultē pieaugušos, bērnus un sportistus par veselīgu uzturu un fiziskajām aktivitātēm.
Endokrinoloģija
piramida logo.JPG

SIMONA SAUKUMA

Sertificēts  endokrinologs. Konsultē, diagnosticē un ārstē pacientus ar metabolo sindromu, cukura diabētu, hiper/ hipoparatireoidismu, vairogdziedzera patoloģijām, elektrolītu disbalansu, osteoporozi, virsnieru un hipofīzes saslimšanām, ka arī menstruālā cikla traucējumiem, infertilitāti un citām endokrīnām saslimšanām.
piramida logo.JPG

UNA GAILIŠA

Sertificēts  endokrinologs, Latvijas Endokrinoloģijas asociācijas priekšsēdētāja.  Praktizē Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcā. Konsultē pacientus ar endokrīnām slimībām: cukura diabētu; vairogdziedzera slimībām; virsnieru, hipofīzes hormonu un dzimumhormonu traucējumiem
Ginekoloģija
piramida logo.JPG

DACE PRAVAINE

Sertificēta ginekoloģe un dzemdību speciāliste, USG speciāliste ginekoloģijā un dzemdniecībā, kolposkopijas speciāliste Konsultē pacientes ar dažādām ginekoloģiskām saslimšanām, kontracepcijas jautājumos, veic grūtnieču antenatālo novērošanu, kā arī uzrauga pēcdzemdību periodu. Specializējusies dzemdes kakla priekšvēžu slimību diagnostikā un ārstēšanā. Veic kolposkopijas. Veic ginekoloģisko un grūtnieču ultrasonogrāfiju. Ieguvusi FMF eksperta sertifikātu augsta riska grūtnieču ultrasonogrāfijā un prenatālajā diagnostikā. Veic mazās ginekoloģiskās operācijas dienas stacionārā. Regulāri papildina zināšanas starptautiskos kongresos un semināros.
piramida logo.JPG

ANDRA MELBĀRDE

Pieredzējusi ginekoloģe ar pieredzi rietumu un austrumu medicīnas studijās. Specializējas: ginekoloģisko saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā; atbilstošas ārstēšanas terapijas izvēla, balstoties uz cikla dienas un mēness fāzes, cilvēka konstitucionālā tipa; pusaudžu un pieaugušu sieviešu konsultēšana.
piramida logo.JPG

IEVA BLUMFELDE

Profesionāla ginekoloģe un dzemdību speciāliste. Specializējas: bērnu un pusaudžu ginekoloģija; cikla traucējumu, iekaisumu ārstēšana; kontracepcijas metodes; menopauzes sarežģījumu ārstēšana; grūtniecības diagnostika un grūtnieču novērošana; ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas.
piramida logo.JPG

DINA ALDIŅA

Sertificēta ginekoloģe konsultē sievietes plašā vecuma amplitūdā un sūdzību spektrā. Specializējas: grūtnieču aprūpē un pēcdzemdību problēmu risināšanā; ģimenes plānošanas jautājumos; abpusējā sadarbībā ar pacienti izskaidro fizioloģisko procesu būtību organismā, saslimšanas iemeslus un ārstēšanas iespējas.
piramida logo.JPG

GITA RUTTASA

Sertificēta ginekoloģe, Rīgas Stradiņa Universitātes bakalaurs (2003). Specializējas ginekoloģisko saslimšanu gadījumos: neauglība; menstruālā cikla traucējumi; endometrioze; dzemdes mioma; dzemdes endometrija polips; olnīcu cistas; policistiko olnīcu sindroms; iegurņa iekaisuma slimība; seksuāli transmisīvas saslimšanas; premenopauze, menopauze. KONSULTĒ piemērotākās kontracepcijas metodes izvēlē; grūtniecības novērošana un sagatavošana dzemdībām; konsultācijas ietvaros izmanto lietišķās kinezioloģijas metodi, psihokinezioloģiju. SPECIALIZĒJAS ginekoloģiskā ultrasonogrāfija; ultrasonogrāfija grūtniecēm; kardiotohogrāfiju auglim kineziloģisko teipošanu  grūtniecības laikā; ofisa histeroskopija; olvadu caurlaidības pārbaude ar EX/Em putām; dzemdes dobuma pārbaude – sonohisteroskopija; intrauterīnās spirāles ievadīšana un izņemšana.
piramida logo.JPG

OLITA KRAVČENKO

Sertificēta ginekoloģe, USG speciāliste. Specializējas: ginekoloģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā; grūtnieču aprūpē; ģimenes plānošanā, kontracepcijā; menopauzes problēmu risināšanā; ginekoloģiskajā ultrasonogrāfijā.
piramida logo.JPG

MĀRA ZUMENTE

Sertificēta ginekoloģe, Latvijas un Eiropas Kontraceptoloģijas asociācijas dalībniece. Specializējas: neauglības diagnostika un ārstēšana, tajā skaitā veicot mākslīgās apaugļošanas procedūras; ginekoloģiskajā ultrasonogrāfijā; ģimenes plānošanā un kontracepcijā; menopauzes problēmu risināšanā; grūtniecības novērošanā; menstruālā cikla regulēšanā; sniedzot ginekologa- endokrinologa konsultācijas; mazajās ginekoloģiskajās operācijās.
Homeopātija
piramida logo.JPG

PĀVELS NAUMOVS

Homeopātija labi ir piemērota bieži slimojošiem pacientiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tā stiprina imunitāti, samazina slimošanas biežumu, smagumu un ilgumu. Homeopātija neizslēdz, bet gan labi papildina tradicionālās ārstēšanas metodes. Pieaugušajiem: - problēmas, kas ietilpst ārsta internista – terapeita kompetencē; - rehabilitācija pēc smagām slimībām; - vispārējā organisma attīrīšana, ja ir vielmaiņas problēmas; - slimību profilakse; - neauglības ārstēšana; - kritisko vecuma posmu: pubertātes, menopauzes, gerontoloģisko (novecošanās) problēmu novēršana; - visu veidu rehabilitācija – veselīgs dzīves veids, rūdīšanās, elpošanas u.c.  vingrinājumi. Bērniem: - bieži slimojošiem bērniem; - alerģiskiem bērniem; - hiperaktīviem bērniem; - ar ausu, kakla un deguna pataloģijām; - sagatavošanās pirms operācijas, vakcinācijas; - rehabilitācija pēc operācijas, vakcinācijas, smagām slimībām; - iespēja izvairīties no LOR operācijām (adenotomijas, tonsilektomijas, vidusauss šuntēšanas u.c.) ar homeopātijas palīdzību; - visu veidu rehabilitācija: veselīgs dzīves veids, rūdīšanās, elpošanas u.c. vingrinājumi.
Kardioloģija
piramida logo.JPG

IEVA ANSABERGA

Kardiologs, aritmologs Specializācija neinvazīvajā un invazīvajā elektrofizioloģijā. Aritmoloģisku pacientu un pacientu ar mirdzaritmiju konsultēšanu terapijas uzsākšanai vai korekcijai. Veic: - Elektrokardioversijas; - Ātriju undulācijas ablācijas procedūras; - SVT diagnostikas; - AV mezgla ablācijas procedūras.  Sertifikāti: - Kardiologa sertifikāts (2016) - Neinvazīvās elektrofizioloģijas metodes sertifikāts (2017) - Invazīvās elektrofizioloģijas metodes sertifikāts (2021) - Eiropas Sirds ritma asociācijas (EHRA) 1.līmeņa sertifikāts: Sirds stimulācija un defibrilācija (2015) - Eiropas Sirds ritma asociācijas (EHRA) 1. līmeņa sertifikāts: Elektrofizioloģija
piramida logo.JPG

VERONIKA ANUFRIJEVA

2020. – 2023. Latvijas Universitāte, Rezidentūras attīstības programma, ārsta – speciālista kvalifikācija kardioloģijā 2016. – 2019. Latvijas Universitāte, Rezidentūras attīstības programma, ārsta – speciālista kvalifikācija internajā medicīnā. Veic slīpā galda testu. Konsultē latviešu, krievu un angļu valodā.
piramida logo.JPG

MĀRA STABULNIECE

Sertificēts kardiologs, ehokardiogrāfijas speciāliste, slodzes testu speciāliste (VEM) Darba pieredze: Vairāk kā 30 gadi P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centrā un Ambulatori diagnostiskā nodaļā. Dalība asociācijās: - Latvijas kardiologu biedrība; - Eiropas kardiologu biedrība; - Latvijas ehokardiogrāfijas biedrība.
piramida logo.JPG

DANILS PANOVS

Sertificēts kardiologs
piramida logo.JPG

SANTA VILTERE

Sertificēts kardiologs, internists un klīniskais fiziologs. Ieguvusi sertifikātus elektrokardiogrāfijas, fiziskās slodzes testa ar elektrokardiogrāfiju un standarta transtorakālās ehokardiogrāfijas metodēs. 20 gadu pieredze kardioloģijā, strādājot P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centrā un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers” Sirds un asinsvadu slimību klīnikas Kardioloģijas un Aritmoloģijas nodaļās. 10 gadu pieredze sporta kardioloģijā un sportistu profilaktisko pārbaužu veikšanā Valsts sporta medicīnas centrā. Ārste patstāvīgi veic: - Konsultācijas; - Elektrokardiogrammu interpretāciju; - Ehokardiogrāfiju; - Veloergometriju; - Holtera monitorēšanas rezultātu interpretācjiu; - Asinsspiediena monitorēšanas rezultātu interpretāciju; - Sportistu profilaktiskās pārbaudes.
piramida logo.JPG

JĀNIS ANSABERGS

Sertificēts kardiologs
piramida logo.JPG

RALFS ZUZĀNS

Sertificēts kardiologs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi kardioloģijas nozarē. Profesionālā pieredze iegūta kardiālu pacientu ārstēšanā, kardioloģijas intensīvās terapijas nodaļā, tajā skaitā akūtu un hronisku sirds ritma traucējumu ārstēšanā un diagnostikā. LKB un LĀB biedrs. Patstāvīgi līdzdarbojas klīnisko pētījumu projektos par inovatīviem risnājumiem sirds saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā. Pasniedzējs kardioloģijā RSU Iekšķīgo slimību katedrā. Konsultē pacientus no 18 gadu vecuma. Specializācija: - sirds mazspēja; - išēmiskas sirdsslimības: miokarda infarkts, slodzes stenokardijs, arteriālā hipertensija; - medikamentozā un nemedikamentozā ārstēšana; - diagnostika, novērošana, izmeklēšana
piramida logo.JPG

GINTA KAMZOLA

Sertificēta kardioloģe un ehokardiogrāfijas speciāliste ar 20 gadu klīnisko pieredzi. Specializējusies sirds mazspējas diagnostikā un ārstēšanā, vārstuļu slimību  un kardiomiopātiju diagnostikā. 15 gadu pieredze stresa ehokardiogrāfijas veikšanā. Stažējusies St Thomas and Guy’s slimnīcā Londonā (Lielbritānija). Latvijas Kardiologu biedrības (LKB) un LKB Ehokardiogrāfijas darba grupas valdes locekle, LKB Sirds mazspējas darba grupas vadītāja, Eiropas Sirds mazspējas asociācijas īstenā locekle. Vairāk kā 10 gadu pieredze transtorakālās, transezofageālās un stresa ehokardiogrāfijas apmācību kursu izveidē un vadīšanā. Pasniedzēja Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē. Specializācija: Sirds mazspējas diagnostika un ārstēšana Vārstuļu slimību un kardiomiopātiju diagnostika Ehokardiogrāfija pacientiem ar sirds resinhronizācijas ierīcēm (CRT/CRT-D)
piramida logo.JPG

KASPARS KUPICS

Sertificēts  kardiologs ar specializāciju aritmijas ārstēšanā izmeklēs un konsultēs  pacientus ar akūtiem un hronioskiem sirds ritma traucējumiem. Vairāk  nekā 10 gadu pieredze Latvijā, kā arī Fellowship invazīvajā aritmoloģijā  Beļģijā. Latvijas Kardioloģijas biedrības un European Heart Rhythm  Association (EHRA) biedrs. Specializācija: elektrokardiografijas, ehokardiogrāfijas izmeklējumi sirds ritma monitora uzstādīsana un kontrole rekomendācijas un ārstēšanas uzraudzība
piramida logo.JPG

MĀRIS BLUMBERGS

Sertificēts ārsts - speciālists sirds ritma regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācijā  un programmēšanā. Konsultē pacientus ar jau implantētām sirds ritma koriģējošām ierīcēm  un izvērtē šo ierīču implantācijas nepieciešamību pacientiem ar sirds  ritma traucējumiem. Vairāk nekā 20 gadu pieredze.strādājot Latvijā, stažējies Eindhovenā (Nīderlande). Latvijas sirds ķirurgu asociācijas biedrs. Specializācija: sirds ritma regulējošo iekārtu implantācija, programmēšana, izvērtēšana
Ķirurģija
piramida logo.JPG

VLADIMIRS FOKINS

Endokrīnais ķirurgs - ultrasonografijas speciālists, medicīnas doktors Veic vairogdziedzera un epitēlijķermenīšu operācijas, dziļi lokalizētu cistu un veidojumu operācijas kakla rajonā. - Ķirurga konsultācijas; - Ultrasonogrāfijas izmeklējumi vēdera dobumam un vairogdziedzerim; - Vairogdziedzera punkcijas ultrasonogrāfijas kontrolē.
piramida logo.JPG

JEĻENA POGODINA

Ķirurgs Specializācijas: Akūta un plānveida vēdera dobuma ķirurģija Minimāli invazīvā ķirurģija -žultspūšļa operācijas Vēdera priekšējas sienas trūču operācijas, (baltās līnijas, nabas, cirkšņu, pēcoperācijas trūču operācijas). Endokrīnā ķirurģija (vairogdziedzeris, epitēlijķermenīši) Izglītība un kvalifikācija 1999. – 2005. Latvijas Universitātes ārstniecības fakultāte - ārsta grāds 2005. – 2010. gads - RSU - Rezidentūra ķirurģijā 2012.-2015. gads - RSU doktorantūra ķirurģijā Regulāra zināšanu papildināšana vietēja un starptautiska mēroga semināros, konferencēs, kursos Dalība organizācijās: Latvijas Ķirurgu asociācijas biedrs Latvijas Pārmantota vēža biedrība
piramida logo.JPG

MĀRTIŅŠ PUKŠE

Operējošs ķirurgs ar  ievērojamu pieredzi ambulatorā ķirurga darbā, ķirurģisko saslimšanu un  traumu ārstēšanā un diagnostikā. Sniedz ambulatoras konsultācijas. Operē Laporoskopiski: žultsakmeņu problēmas, visu veidu trūces: cirkņā trūce, nabas trūce, baltā līnija utt. Specializējas: ādas, zemādas un mīksto audu labdabīgu veidojumu izņemšanā (dzimumzīmes, lipomas, papilomas u.c.), konsultē un ārstē kāju vēnu saslimšanu, ādas un zemādas infekciju (furunkuls, roze) gadījumos, dažādu ādas un zemādas plaukstu, pēdu, roku un kāju pirkstu problēmu gadījumos, dažādu sasitumu, locītavu sastiepumu un ādas bojājumu (nobrāzumi, apdegumi u.c.) gadījumos. brūču (tajā skaitā operācijas) pārsiešana.
Masāža
piramida logo.JPG

LIENĪTE BOGDANE

Sertificēta masiere, papildus profesionālai izglītībai apguvusi neiroenerģētisko kinezioloģiju (Hugo Tobara starptautiskās neiroenerģētiskās kinezioloģijas institūta programma Austrālija) un holististisko masāžu Staņislava Čenonoga vektora masāžas un somatikas skolā Maskavā. Sniedzot masāžas pakalpojumus kombinē dažādas masāžas tehnikas: limfodrenāžas, vakuuma (banku), gua-sha un segmentāro paņēmienu, pēdu reflektoro, postizometrisko relaksāciju un elpošanas tehnikas. Zināšanas un prasmes regulāri tiek papildinātas piedaloties konferencēs, masieru un fizikālās medicīnas asociācijas organizētajos kursos. Pēdējie izaicinājumi savas meistarības pārbaudei - dalība 2022. gada Baltijas masāžas čempionātā Kauņā un dalīšanās pieredzē kā čampi masāžas meistarklases vadītājai 1. Ziemeļvalstu masāžas čempionātā Latvijā. Veic ārstnieciskās un relaksējošās masāžas: • miofasciālo sāpju un dažādu patoloģiju gadījumos; • segmentārā, diferencētā masāža muskuļu tonusa, locītavu kustību atjaunošanai pēc operācijām, traumām; • sejas klasiskā, bukālā masāža un limfodrenējošā masāža; • grūtnieču masāža; • bērnu un zīdaiņu masāža; • relaksējošās masāžas psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai (aromterapija, karsto akmeņu, pēdu reflektorā un čampi galvas masāža, ajūrvēdas masāžas); • dažādas atjaunojošas un ķermeņa procedūras – modelējošā masāža, banku masāža, parafīna vanniņas rokām, medus masāža un ķermeņa ietīšana aļģēs; • fizikālās procedūras: ultraskaņa, magnētterapija, krioterapija, TENS un teipošana.
piramida logo.JPG

INTA VEIDEMANE

Profesionāla masiere un sporta trenere. Specializējas: vispārējā ķermeņa masāža; sporta masāža; masāža ar bankām; aromterapijas masāža; lulur procedūra ķermenim; čampi masāža; karsto akmeņu masāža. Pasniedz grupu vingrošanas nodarbības senioriem, grūtniecēm, bērniem un vecākiem ar bērniem.
piramida logo.JPG

LINDA ŠČEGLOVA

Masiere ar darba pieredzi Ajurvedas centrā Indijā un SPA centrā Ķīnā. Specializējas: ārstniecisko ķermeņa masāžu veikšanā; sporta masāžu veikšanā; grūtnieču masāžās; aromterapijas masāžu veikšanā; karsto akmeņu masāžu veikšanā; ietīšanā aļģēs.
Neiroloģija, manuāla terapija (lietišķā kinezioloģija)
piramida logo.JPG

RENĀRS PUTNIŅŠ

Konsultē un ārstē pacientus ar smadzeņu, mugurkaula, nervu un citām neirosistēmas slimībām vai traumām. Neiroķirurģijas prasmes ir apguvis un pilnveidojis ASV, Austrijā, Francijā un citās valstīs. Specializācija: - Galvas smadzeņu un galvaskausa audzēju ārstēšana; - Muguras smadzeņu un mugurkaula audzēju ārstēšana; - Hidrocefālijas ārstēšana; - Chiari malformāciju ārstēšana; - Trigeminālas neiralģijas ārstēšana (mikrovaskulāra dekompresija); - Mugurkaula starpskriemeļu diska trūču ārstēšana; - Mugurkaula kanāla stenožu ārstēšana; - Karpālā kanāla sindroma un kubitālā kanāla sindroma ārstēšana.
piramida logo.JPG

AIGA ZARIŅA

Sertificēta bērnu neiroloģe. Beigusi Latvijas Medicīnas Akadēmiju (tagad Rīgas Stradiņu Universitāti). Vairāk  nekā 20 gadu pieredze bērnu neiroloģijā un pediatrijā.  Profesionālā  izglītība papildināta apmeklējot seminārus un profesionālās  kvalifikācijas kursus Vācijā, Francijā, Polijā, Krievijā. Regulāri  piedalās Neirologu, Bērnu neirologu, Pediatru biedrības kongresos un  organizētajās apmācībās Latvijā un ārpus tās. Specializējas: jaundzimušos un zīdaiņus neiroloģijā konsultē ar neiroloģiju saistītos jautājumos pirmskolas vecumu bērniem veic jaundzimušo un zīdaiņu neirosonogrāfiju
piramida logo.JPG

MARIKA KRAUCE

Sertificēts neirologs konsultē bērnus un pieaugušos ar neiroloģiskām saslimšanām. Veic galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfiju. Specializējas konsultējot: epilepsijas un citu lēkmju gadījumos; runas un koncentrēšanās traucējumos.
piramida logo.JPG

ILZE SUPE

Sertificēta neiroloģe. Specialitātē strādā jau 45 gadus. Papildus specializējusies alergoloģijā un psihosomatiskajā medicīnā. Ārstējamo slimību lokā ir: - muskuļu distonijas; - mugurkaula sāpju un funkcionālie traucējumi; - kustību, līdzsvara traucējumi; - Parkinsona slimība; - lēkmjveidīgie stāvokļi - epilepsija un līdzīgi sindromi, veģetatīvās lēkmes, neirozes, trauksmes un depresīvi stāvokļi, sekas pēc traumām, neiroinfekcijām, operācijām.
piramida logo.JPG

ANITA DJAČENKO

Neirologs,  manuālais terapeits (lietišķā kinezioloģija). Pieaicinātā Docētāja  Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā. Vada seminārus Lietišķās kinezioloģijas  skolā. Konsultē pacientus ar: sāpēm mugurkaulā un citiem sāpju sindromiem; stājas traucējumiem; galvassāpēm un galvas reiboņiem; lēkmjveidīgiem stāvokļiem (panikas lēkmes, epilepsija); tirpšanas sajūtu.
Osteorefleksoterapija
piramida logo.JPG

BAIBA LĪVIŅA

Sertificēta  osteorefleksoterapeite. Medicīnas zinātņu doktore (Disertācija "Kaula  sensorās sistēmas loma pleca, lāpstiņas periartrozes patoģenēzē un  ārstēšanā"). Kā  LU EKMI zinātniskā līdzstrādniece prof. G. Jankovska vadībā  piedalījusies ORT metodes izstrādāšanā un pētīšanā. Bijusi LU EKMI  direktora vietniece zinātniskajos jautājumos. Ir ORT asociācijas biedre, sertifikācijas komisijas locekle, tiesīga apmācīt ārstus osteorefleksoterapijā. Autore  vairāk ka 60 zinātniskajām publikācijām, 7 izgudrojumiem, 3 bukletiem  par ORT, 2 grāmatām ("Skelets kustībā un veselība", 2009. gads;  "Alkoholatkarība un osteorefleksoterāpija", 2012. gads.). Osteorefleksoterapija  (ORT) ir reflektora, nemedikamentoza ārstēšanas metode. Ārstniecisko  efektu panāk ievadot kaulā fizioloģisko šķīdumu (0.9% NaCl). (Sīkāk par  metodi: www.lu.lv/par/strukt/instituti/ekmi/osteorefleksoterapija). Ar ORT ārstē: kaulu un locītavu saslimšanas (sāpes un kustību ierobežojumus gūžas, ceļa, pleca, elkoņa, pēdas, pirkstu u.c. locītavās); mugurkaula saslimšanas (sāpes, sasprindzinājumu kakla, krūšu, jostas daļā); osteoporozi, nedzīstošus kaula lūzumus; depresiju, senestopātijas; alkohola, nikotīna atkarības; u.c. saslimšanas
Otolaringoloģija 
piramida logo.JPG

ARMANDS AUDERS

Sertificēts otorinolaringologs ar 30 gadu darba pieredzi Ārstē ausu kakla un deguna slimības pieaugušjiem un bērniem Stažējies Zviedrijā un Vācijā Kā viens no pirmajiem Latvijā aizsācis endoskopiskas deguna operācijas
piramida logo.JPG

VALDIS MIGLĀNS

Sertificēts ausu, kakla un deguna slimību speciālists, praktizējošs otorinolaringologs jau vairāk kā 30 gadus Strādājis universitātes klīnikā, bet pēdējos 10 gadus praktizē privātās medicīnas sfērā. Specializējas deguna un deguna blakusdobumu slimību ārstēšanā, arī šo slimību ķirurģiskajos risinājumos
piramida logo.JPG

PĀVELS NAUMOVS

Sertificēts otolaringologs
Proktoloģija
piramida logo.JPG

BAIBA PUTNIŅA

Ķirurgs proktologs Diagnosticē, konservatīvi vai operatīvi ārstē visas proktoloģiskas saslimšanas: HAL- RAR, LPS lāzeroperācijas, STARR, LONGO, Milligan-Morgan, Ferguson operācijas, anālu un perianālu polipu un veidojumu rezekcijas, anālu fisūru rezekcijas ar gļotādas plastiku, anālu/perianālu/transsfikterisku fistulu drenējošas operācijas, rezekcijas ar gļotādas plastiku, fistulu eju aizpildīšana ar bioloģiskajiem materiāliem, Karydakis (pilonidalo sinusu operācijas), dažādu veidojumu lipomu, papillomu, ateromu rezekciju, ODS (obstruktīvās defekacijas sindroma, rektoceles, resno zarnu invaginācijas, taisnās zarnas izkrišanas) diagnostika, konservatīva un ķirurģiska ārstēšana. Proktoloģiskas operācijās (pararektālas fistulas, astes kaula epiteliālo ejas) izmantojot VIVOSTAT tehnoloģiju (fibrīna līme, kas bagātināta ar dzīšanu veicinošām šūnām).
Psiholoģija
piramida logo.JPG

ANDA SAUĻŪNA

Sertificēts klīniskais psihologs. Andai  ir sociālo zinātņu bakalaura grāds psiholoģijā un sociālo zinātņu  profesionālais maģistra grāds psiholoģijā. Psihologa kvalifikācija –  klīniskais psihologs. Apmācība kognitīvi biheiviorālajā terapijā (KBT). Konsultē: pusaudžus un pieagušos, vecākus par dažādiem ar bērnu audzināšanu saistītiem jautājumiem, krīzes gadījumu vadības jautājumos.
Psihoterapija
piramida logo.JPG

SANDRA MIHAILOVA

Sertificēta  psihoterapijas speciāliste, mākslas terapeite, psiholoģe, Baha ziedu  terapeite, supervīzore. 26 gadu pieredze psiholoģijas jomā. Psiholoģijas  zinātņu doktore. Vairāku zinātnisko publikāciju, grāmatu par mākslu  terapiju, psiholoģiju, autore un līdzautore. Docētāja Rīgas Stradiņa  universitātē kopš 2002. gada. Specializējas: Konsultatīvā psiholoģija Deju un kustību terapija Integratīvi – eklektiskā mākslas terapija Baha ziedu terapija Krīžu terapija ar EMDR Pasaku terapija Psihodiagnostika Tanzpro grupas vecākiem ar bērniem Supervīzijas
piramida logo.JPG

IEVA PRIEDNIECE

Starptautiski  sertificēta psihoterapeite ar psiholoģijas maģistra gŗādu (LU),  absolvējusi Francijas Psihoorganiskās analīzes institūtu, Latvijas  Psihoterapijas biedrības un Eiropas Psihoterapeitu biedrības biedre. 20  gadu pieredze psihoterapijā. Darbā pielieto psihoorganisko analīzi.
Rehabilitācija
piramida logo.JPG

SOFIJA SPIRIDONOVA

Fizioterapeite un trenere, kuras mērķis ir pacientu funkcionālā stāvokļa un dzīves kvalitātes uzlabošana, izmantojot personalizētu un pierādītu pieeju. Darbā ar klientiem apvieno fizioterapijas un sporta jomā iegūtās zināšanas. Pieņem: -pieaugušos, pusaudžus; - bērnus no 3 g.v Terapijā izmanto: - ārstniecisko vingrošanu pēc individuāli izstrādāta plāna (ietverot dažādas terapijas metodes) - ⁠sensomotoro integrāciju bērniem ar attīstības traucējumiem no 3 g.v; - ⁠kineziologisko teipošanu; - ⁠klasisko un sporta masāžu. Uzskata, ka svarīga ir profilaktiska vingrošana, tāpēc aicina klientus nesagaidīt sāpes un vingrot kopā - nelielās ārstnieciskās vingrošanas grupās!
piramida logo.JPG

DAINA MILLERE

Sertificēta fizioterapeite ar 6 gadu pieredzi. RSU bakalaura grāds fizioterapijā. - Strādā ar stājas traucējumiem, korekciju un izglītošana kustību un elpošanas paternos. - Strādā ar muguras sāpju, ortopēdijas un traumatologijas pacientiem. - Ārstnieciskā masāža un teipošana. - Darbs ar pieaugušajiem un pusaudžiem, bērniem līdz 3 g.v. pēc Prāgas Rehabilitācijas skolas - Dynamic Neuromuscular stabilization principiem. - Konsultē vecākus par mazuļa secīgu fizioloģisko attīstību. Zināšanas regulāri papildina Fizioterapeitu asociācijas rīkotajos semināros, kursos Latvijā un ārzemēs, lai nodrošinātu mūsdienīgu rehabilitācijas procesu.
piramida logo.JPG

ILVA POCE

Konsultē cilvēkus ar dažādiem stājas asimetrijas radītiem traucējumiem - muguras sāpes, locītava sāpes, līdzsvara un koordinācijas  traucējumiem, migrēnām. Specializējas: - konsultācijas pacientiem pēc traumām, operācijām, dažāda spektra muskulo-skeletālām izmaiņām un sāpēm; - sporta traumas gadījumi; - konsultācijas dažādu sporta veidu sportistiem, lai kvalitatīvi sagatavotu startam sacensībās un veicinātu  atjaunošanos, kā arī mazinātu ikdienas traumu risku treniņos un/vai pēc  sacensībām; - ārstnieciskās vingrošanas nodarbības individuāli un grupās; - vingrošanas plāna sagatavošana un integrācija mājas apstākļiem; - klasiskā ārstnieciskā masāžā; - sporta masāža; - masāža ar bankām; - kinezioloģiskā teipošana (pirms/pēc dzemdību periodā, traumu rehabilitacija, akūtā sāpju periodā un citos gadījumos); - dinamiskā teipošana (locītavu stabilitātei un kustību uzlabošanai); - “Muligan” manuālā terapija.
piramida logo.JPG

ELĪNA BIRŠA

Sertificēta  fizioterapeite, RSU bakalaura grāds fizioterapijā, ievērojama pieredze,  strādājot pieaugušo un bērnu rehabilitācijā. Pilnveidojusi  profesionālās iemaņas pilates un jogas nodarbībās. Specializējas: strādājot ar zīdaiņiem  pēc Bobata terapijas, iekļaujot Handlinga apmācību vecākiem;  iepazīstinot ar drošām un veselīgām aktivitātēm katrā bērna attīstības  posmā bērnu, pusaudžu un  pieaugušo stājas un gaitas novērtējums, izstrādājot kvalitatīvu  vingrojumu bāzi stājas korekcijai un muskulatūras balansam; hronisku sāpju un  pēctraumu, pēcoperāciju gadījumos, fizioterapiju papildinot ar  kinezioloğisko teipu un miofasciālās masāžas tehnikām; lietišķā kinezioloģijā.
piramida logo.JPG

INTA VEIDEMANE

Profesionāla masiere un sporta trenere. Specializējas: vispārējā ķermeņa masāža; sporta masāža; masāža ar bankām; aromterapijas masāža; lulur procedūra ķermenim; čampi masāža; karsto akmeņu masāža. Pasniedz grupu vingrošanas nodarbības senioriem, grūtniecēm, bērniem un Vecākiem ar bērniem.
piramida logo.JPG

DACE DRIBA

Sertificēta  fizioterapeite, maģistra grāds, lietišķais kineziologs. Ar ievērojamu  pieredzi Paula Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcā,  rehabilitācijas nodaļā. Docētāja Rīgas Stradiņa Universitātē kopš 2002.  gada. No 2005.  gada International College of Applied Kinesiology lietišķajā  kinezioloģijā, psihokinezioloģijā, manuālajā terapijā, Proprioreceptīvā  Neiromuskulārā facilitācija, Mckenzy terapija, Kinezioloģiskā teipošana   u. c. Specializācija: fizioterapija neiroloģijā, traumatoloģijā, ortopēdijā, kardioloģijā, pulmanoloģijā lietišķā kinezioloģijā, psihokinezioloģijā, ginekoloģijā grūtnieču apmācība.
Sporta medicīna
piramida logo.JPG

LARISA GOLUBEVA

Sporta ārste ar ilggadēju pieredzi sporta medicīnā, kas iegūta strādājot Valsts Sporta medicīnas centrā, kā arī strādājot par komandas sporta ārstu nacionālajā izlasē un klubu komandās riteņbraukšanā, hokejā, basketbolā, regbijā. Svarīgi meklēt sporta ārsta konsultāciju: - Traumas gadījumā: gan pārslodzes, gan hroniskas (ilgstošas sāpes locītavās, muskuļos, cīpslās u.c.); - Fiziskās sagatavotības uzlabošanai: ja vēlaties uzlabot fizisko veiktspēju (izstrādā individuālu plānu) vai konsultēties par pareizu treniņu tehniku, lai novērstu traumas un optimizētu rezultātus; - Rehabilitācija pēc traumām: izstrādāt rehabilitācijas programmu, lai atgrieztos pie sportiskajām aktivitātēm; - Ja nepieciešams izplānot režīmu, sabalansētu uzturu un uztura bagātinātāju lietošanu; - Ja profesija ir saistīta ar pastiprinātu fizisko slodzi un nepieciešami ieteikumi ikdienas kvalitātes uzlabošanai; - Ja gatavojaties svarīgām sacensībām un vēlaties veikt visaptverošu veselības pārbaudi, saņemt ieteikumus par sagatavošanos un atveseļošanos pēc sacensībām.
Ultrasonogrāfija
piramida logo.JPG

ARTURS BALODIS

Veic ultrasonogrāfijas (USG) izmeklējumus: - vēdera dobuma orgāniem; - vairogdziedzerim; - muskuloskeletālajai sistēmai; - mazinvazīvas procedūras USG kontrolē.
piramida logo.JPG

ANDRIS FINKS

Sertificēts radiologs.  Veic ultrasonogrāfijas izmeklējumus diagnostikas vai slimības kontroles nolūkos, to aprakstus un analīzi, sniedz konsultācijas. Veic šādus izmeklējumus: ultrasonoskopiju virspusējiem audiem un muskuloskeletālai sistēmai; ultrasonoskopiju vēdera dobuma orgāniem (aknām, aizkuņģa dziedzerim, žultspūslim, žultsvadiem, liesai, u.c). Pieņem pacientus no 16 gadu vecuma. Konsultē latviešu, krievu un angļu valodā.
piramida logo.JPG

LĀSMA KOŠKINA

Sertificēts radiologs ar pieredzi diagnostiskajā radioloģijā, onkoloģijā un staru terapijā. Veic šādus ultrasonoskopijas izmeklējumus: vēdera dobumam; vairogdziedzerim; krūšu dziedzeriem; limfmezgliem; prostatai (transabdomināli), ar atlieku urīna noteikšanu.
Uroloģija
piramida logo.JPG

ANDRIS ĀBELE

Sertificēts  urologs. Neauglības ārstēšanas speciālists. Prakse uroloģijā kopš 2008.  gada. Latvijas un Eiropas urologu asociācijas (LUA/EUA), kā arī Eiropas  Cilvēka reprodukcijas un embrioloģijas biedrības (ESHRE) biedrs. Specializējas: - vispārējā vīriešu un sieviešu uroloģisko saslimšanu izmeklēšanā, diagnostikā un ārstēšanā, ieskaitot ultrasonogrāfiju; - konsultē pārus neauglības gadījumos; - vīriešu neauglības diagnostikā un ārstēšanā, izmantojot gan medikamentozu terapiju, gan ķirurģisku ārstēšanu (TESA, PESA); - seksuāli transmisīvu infekciju diagnostikā un ārstēšanā; - erektīlās un ejakulatorās disfunkcijas diagnostikā un ārstēšanā; - vīriešu reproduktīvās endokrinoloģijas saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā; - nieru slimību, tai skaitā nierakmeņu slimības diagnostikā un ārstēšanā; - urīnpūšļa slimību, tai skaitā urīnceļu infekcijas un urīna nesaturēšanas diagnostikā un ārstēšanā; - prostatas, dzimumlocekļa un sēklinieku slimību diagnostikā un ārstēšanā; - onkoloģisko pacientu konsultēšanā un novērošanā; - ikgadējā urologa profilaktiskajā apskatē; Veic ķirurģiskas manipulācijas: - priekšādas plastiku; - cirkumcīziju; - hidrocēles, spermatocēles operācijas; - skrotālo vazektomiju.
Terapija (ortomolekulārā medicīna)
piramida logo.JPG

ANTRA BRIEDE

Sertificēta interniste Latvijas Preventīvās medicīnas ārstu asociācijas valdes locekle. Vācija diplomēta ortomolekulārās medicīnas speciāliste. Funkcionālās Medicīnas institūta (ASV) kursante. Regulāri papildina zināšanas ārvalstīs par uzturmedicīnas un uzturvielu izmantošanas iespējām slimību prevencijā un terapijā. Ortomolekulārā medicīna pēta uzturvielu (vitamīnu, minerālvielu, augu valsts aktīvo vielu) izmantošanas iespējas veselības saglabāšanā. Funkcionālā medicīna ir komplementārās (papildinošās) medicīnas nozare. Tā ir individualizēta, sistēmiski orientēta pieeja (fokusā ir viss cilvēks, visu orgānu sistēmu mijiedarbība), kad tiek pētīta un nepieciešamības gadījumā mainīta daudzu faktoru ietekme uz veselību un slimību cēloņiem, tai skaitā dzīvesveids, uzturs, vides faktori, stress, hormonālais stāvoklis uc. Ierodoties uz konsultāciju jāņem līdzi iepriekš veikto izmeklējumu rezultāti - asins analīzes, attēldiagnostikas aprakstus.
Traumatoloģija - ortopēdija
piramida logo.JPG

VISAMS RAFAELS

Sertificēts traumatologs-ortopēds - sniedz traumatologa ortopēda konsultācijas; - veic ceļu locītavu artroskopiju; - veic intraartikulārās injekcijas.
piramida logo.JPG

IVANS KRUPEŅKO

Sertificēts operējošs traumatologs-ortopēds sniedz konsultācijas pieaugušajiem par izmeklējumu rezultātiem, par iespējamās operācijas norisi un pēcoperācijas jautājumiem. Veic intraartikulāras blokādes, izmanto PRP terapiju un hialuronskābes preparātu injekcijas. Operācijas: - ceļa locītavas artroskopijas (menisku bojājumu gadījumos); - ceļa locītavas krustenisko saišu rekonstrukcija; - ceļa locītavas hondrālo (skrimšļa) defektu aizvietošana; - pleca locītavas rotatoru manšetes plīsumu sašūšana; - pleca locītavas nestabilitātes operācijas. Pieņem pacientus sākot no 17 gadu vecuma. Valodas: latviešu, angļu, krievu, ukraiņu, baltkrievu
piramida logo.JPG

KASPARS LAGZDIŅŠ

Sertificēts  traumatologs
piramida logo.JPG

ALVILS MELDERIS

Traumatologs rezidents Pieņem pacientus no 18 gadu vecuma.  Konsultē kustību un balsta aparāta traumu un slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē. Veic intraartikulārās blokādes. Sniedz kinezioloģiskās teipošanas pakalpojumus.
piramida logo.JPG

ARNIS FOGELIS

Sertificēts  traumatologs- ortopēds. Vairāk nekā 25 gadu pieredze traumatoloģijā un  ortopēdijā. Latvijas ceļa locītavas ķirurģijas, artroskopijas un sporta  ortopēdijas asociācijas,kā arī ESSKA ( European Society for Sports  Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy) biedrs. Konsultē pacientus ar: sāpēm un kustību ierobežojumiem locītavās, īpaši ceļa, pleca un pēdas locītavās; iedzimtām un iegūtām locītavu deformācijām; mīksto audu (muskuļu, cīpslu) bojājumiem. Veic: locītavu endoskopiskās un rekonstruktīvās operācijas; injekcijas locītavās. Valodas: latviešu, krievu, vācu.
Alergoloģija
Avio medicīna
Dermatoloģija
Endokrinoloģija
Ginekoloģija
Homeopātija
Kardioloģija
Dietololoģija (uzturs)
Asinsvadu ķirurgs
​Ģimenes ārsts
Ķirurģija
Masāža
Neiroloģija, manuāla terapija (lietišķā kinezioloģija)
Osteorefleksoterapija
Otolaringoloģija
Proktoloģija
Psiholoģija
Psihoterapija
Rehabilitācija
Sporta medicīna
Ultrasonogrāfija
Uroloģija
Terapija (ortomolekulārā medicīna)
Traumatoloģija - ortopēdija
bottom of page